نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تخصصي شدن سفرها در کشور

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1392/02/31

مدير کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان کرمان در جلسه هم انديشي با انجمن صنفي راهنمايان تور بر تخصصي شدن سفرها تاکيد کرد . "حسين شمس الديني" اظهار داشت : با تخصصي شدن گردشگري کشور ، مطمئنا مسافران اطلاعات کاملتري را در رابطه با استان خواستار خواهند بود که راهنمايان گردشگري مي توانند بهترين گزينه در ارائه اين اطلاعات باشند .

وي با اشاره به توانمندي هاي بالاي راهنمايان تورهاي گردشگري استان در معرفي آثار متعدد تاريخي گفت : اين استان داراي جاذبه هاي تاريخي و طبيعي فراواني است که برخي از آنها براي گردشگران ناشناخته اند بنابراين با معرفي و شناساندن هر چه بهتر آنها مي توان به صنعت گردشگري داخلي و خارجي کمک کرد .

شمس الديني راهنمايان تور را سفيران فرهنگي مردم دانست و افزود : اين عزيزان با رفتار و منش خود مي توانند الگويي از آداب و رسوم مردم اين خطه از کشورمان باشند . وي خاطر نشان کرد : خوشبختانه راهنمايي گردشگران و مسافران در کرمان به صورت علمي و تخصصي انجام مي گيرد .