نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آشنایی با جالبترین جاذبه گردشگری فیلیپین

تعداد بازدید : 218
تاریخ : 1392/02/28

بُهُل (Bohol) یکی از استان های کشور فیلیپین و نیز نام جزیره ای است که این استان را در بر می گیرد . این استان در مرکز این کشور قرار گرفته است و بخشی از جزیره های ویسایا است .
مرکز این استان شهر تاگبیلاران است . جمعیت آن بیش از یک میلیون و یکصد هزار نفر است . مساحت این استان بیش از چهار هزار و یکصد کیلومتر مربع است .

یکی از جاذبه های اصلی بهل ، مجموعه تپه های شکلاتی است که با اشکال منظم مخروطی و پوشیده از درخت در مرکز این جزیره قرار گرفته اند .
تپه های شکلاتی عنوانی است برای مجموعه تپه های متحدالشکلی که در جزیره بُهُل در کشور فیلیپین قرار دارند . ویژگی این تپه ها داشتن اشکال غیر معمول بصورت مخروط های همسان و مرتفع است .

تعداد این تپه ها بالغ بر ۱۶۶۰ عدد است که در مرکز جزیره / استان بهل قرار گرفته اند . تپه های شکلاتی پوشیده از درختان و گیاهانی هستند که در فصل های کم باران سال رنگ آن ها به قهوه ای متمایل می شود و علت نامگذاری آن ها هم همین رنگ قهوه ای است .
تپه های شکلاتی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار فیلیپین به حساب می آیند و در فهرست آثار طبیعی ملی اصلی این کشور به حساب می آیند . دولت این کشور درصدد است تپه های شکلاتی را در فهرست میراث جهانی طبیعی یونسکو ثبت نماید .