امروز جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶18 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

آشنایی با جالبترین جاذبه گردشگری فیلیپین

آشنایی با جالبترین جاذبه گردشگری فیلیپین
287 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/02/28
: تاریخ

بُهُل (Bohol) یکی از استان های کشور فیلیپین و نیز نام جزیره ای است که این استان را در بر می گیرد . این استان در مرکز این کشور قرار گرفته است و بخشی از جزیره های ویسایا است .
مرکز این استان شهر تاگبیلاران است . جمعیت آن بیش از یک میلیون و یکصد هزار نفر است . مساحت این استان بیش از چهار هزار و یکصد کیلومتر مربع است .

یکی از جاذبه های اصلی بهل ، مجموعه تپه های شکلاتی است که با اشکال منظم مخروطی و پوشیده از درخت در مرکز این جزیره قرار گرفته اند .
تپه های شکلاتی عنوانی است برای مجموعه تپه های متحدالشکلی که در جزیره بُهُل در کشور فیلیپین قرار دارند . ویژگی این تپه ها داشتن اشکال غیر معمول بصورت مخروط های همسان و مرتفع است .

تعداد این تپه ها بالغ بر ۱۶۶۰ عدد است که در مرکز جزیره / استان بهل قرار گرفته اند . تپه های شکلاتی پوشیده از درختان و گیاهانی هستند که در فصل های کم باران سال رنگ آن ها به قهوه ای متمایل می شود و علت نامگذاری آن ها هم همین رنگ قهوه ای است .
تپه های شکلاتی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار فیلیپین به حساب می آیند و در فهرست آثار طبیعی ملی اصلی این کشور به حساب می آیند . دولت این کشور درصدد است تپه های شکلاتی را در فهرست میراث جهانی طبیعی یونسکو ثبت نماید .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: