نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

افغانستان ، ترکمنستان و سومالی کمترین توریست را در جهان دارند

در کنار پربازدید کننده ترین مقصدهای جهان ، افغانستان ، کومور و ترکمنستان به دلیل خطر تروریسم ، ابتلا به بیماری‎ها یا دوری مسافت و نیز بدی یا نبود زیرساخت‎های ارتباطی ، کمترین تعداد گردشگر را بخود جذب می‌کنند .
فرانسه و ایالات متحده امریکا دو مقصد پربیننده جهان هستند که بیشترین تعداد گردشگر را بخود جذب می‎کنند . اما در سوی دیگر این جدول کم بیننده‎ترین کشورها یا مقصدهای گردشگری جهان نیز هستند که به دلایل مختلفی از جمله خطر تروریسم ، ابتلا به بیماری‎ها یا دوری مسافت و نیز بدی یا نبود زیرساخت‎های ارتباطی و مسافرتی کمترین تعداد گردشگر را بخود جذب می‌کنند .

یکی از موسسه ‏های بررسی‎ گردشگری ، طبق آمارهای منتشر شده ، ده مقصد از کم بیننده‎ترین مقصدهای گردشگری جهان را مشخص کرده و در جدولی ده گانه به نسبت تعداد بازدید کنندگان ثبت شده ، طبق آخرین آمارهای رسمی موجود ، ثبت کرده است .
در گزارش تاکید شده است هر چند این مقصدها بسیار پرخطر و کم بیننده هستند با این حال ، جاذبه‎های متنوعی نیز برای جذب گردشگر انی دارند که حاضر به قبول ریسک سفر یا زحمات پیش رو باشند . از این رو ضمن معرفی هر مقصد ، جاذبه‎های گردشگری و طبیعی آن را نیز به اختصار شرح داده است .

طبق همین بررسی‎ها ، افغانستان در صدر جدول کم بیننده ترین مقصدهای گردشگری جهان است که تنها 17500 گردشگر در سال 2012 از آن دیدن کردند . با این حال این کشور دارای کوهستان‎های زیبا و طبیعت وحشی و بکر است .
دومین مقصد ثبت شده در این فهرست کشور "کومور" است که در سال 2010 تنها 15000 گردشگر بخود جذب کرد . علت ضعف گردشگری در این مقصد نیز تهدید بیماری است . زیرا هر گردشگر خارجی در این کشور به دلیل وجود انواع حشرات ، با خطرا بتلا به بیماری مالاریا روبروست و نبود زیرساخت های ارتباطی همانند خطوط هوایی و دیگر لوازم حمل و نقل عمومی هم  بر شدت خطر می‎افزاید .

با این حال این کشور دارای سواحل بسیار زیبا و مردمی بسیار مهربان و انواع سبک‎های جالب در تهیه خوراک‎های دریایی است .
کشور سوم "سائوتوم و پرنسیپ" است که طبق آمار 2010 تنها 8000 گردشگر داشت . این کشور ، سرزمینی بشدت پرت و دورافتاده است بدون هر گونه ارتباط سفر هوایی که تنها وسیله سفر به آن کشتی است . این کشور دارای کوهستان‎های بسیار زیبا و سواحل آرام است .
غذاهای خیابانی که توسط مردم بومی تهیه و عرضه می‎شود ، ارزش امتحان دارد اما گذشته از همه چیز گردشگر باید قید ابزارهایی چون کارت اعتباری و فناوری‎های نوین دیگر را بزند .

کشور ترکمنستان در ردیف چهارم این جدول است که در سال 2007 تنها 7000 گردشگر داشت . این کشور نیز به عنوان "کشور دیوانه" شهرت دارد و به دلیل صحرای سوزان "قراقورم" در این کشور ، به عنوان سرزمین "دری به جهنم" به گردشگران معرفی می‎شود . با این حال برای بسیاری از گردشگران ماجرا جو ، دیدار از پدیده های شگفت طبیعی در این کشور ارزش سفر طولانی با اتومبیل و اقامت شبانه در چادرهای صحرایی را دارد .
در ردیف پنجم کشور "گینه اکواتوری" است که در سال 2012 تنها 6000 گردشگر داشت . در این کشور دریافت ویزا برای گردشگران تقریبا ناممکن است و عکاسی از هر چیز در این کشور مستلزم اجازه رسمی از مقامات از جمله کاخ ریاست جمهوری است . این کشور تنها کشور افریقایی است که مردم آن به اسپانیایی سخن می‎گویند .

"جزایر مارشال" که در سال 2011 تنها 5000 گردشگر داشت ، در دریف ششم از جدول کم بیینده‎ترین مقصدهای گردشگری جهان ثبت شده است . هر چند که آب‎های بلورین و سواحل پاکیزه آن ، خرسندی هر گردشگر با همت و مشتاق را فراهم می‎کند . همچنین غواصی برای گردشگران در این آب‎ها تجربه‎ای بی نظیر است اما هزینه اقامت و گردش در این جزایر بشدت بالا و سنگین است .
در ردیف هفتم ، سواحل و کمربندهای مرجانی "کربات" است . این مقصد نیز بهشتی برای دوستداران ورزشهای آبی ، ماهی گیری ، غواصی و گردش در ساحل است . اما این جا نیز همانند جزیره مارشال سرزمینی بسیار پرت و دورافتاده است که نبود هر گونه ارتباط هوایی سفر به این کشور را بشدت سخت و دشوار کرده است .

جزیر" توالو" با جذب 1200 گردشگر طبق آمار 2011 در ردیف هشتم این جدول قرار دارد . متخصصان محیط زیست می‎گویند که توالو ممکن است نخستین قربانی بالا آمدن آب دریا براثر گرم شدن زمین باشد که به طور کامل غرق می‎شود . از این رو دولت طبق طرح قبلی می‎کوشد با خرید زمین در مناطق دیگر امکان مهاجرت را برای بومیان این سرزمین فراهم کند . "توالو" از جزیره‎های واقع در اقیانوس آرام با سواحل زیبا و درختان نخل شاداب و سرزنده است .
کشور سومالی که در سال 2012 تنها 500 گردشگر را در فهرست سالانه خود ثبت کرد ، به دلیل بروز جنگ و حضور دولت‎های بی ثبات و همچنین به دلیل وجود خشونت از سوی گروه‎های افراطی ، گردشگران را دچار احساس ناامنی می‎کند . با این حال اوضاع تا حدی در این کشور رو به بهبود است و کار و کسب نیز رو به رونق گذاشته است .

آخرین مقصد و در واقع کم بینده ترین مقصد گردشگری جهان تنها با جذب 200 گردشگر طبق آمار سال 2011 در واقع جزیره‎ای بسیار کوچک به مساحت 21 کیلومتر است .
اگر گردشگر به اندازه کافی علاقمند باشد می‎تواند از سواحل شگفت آور در این منطقه دیدن کند . ماهی‎گیری و غواصی در اطراف توده‎های مرجانی زیبا در این جزیره برای گردشگران بی نهایت جذابیت دارد .