نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فراخوان تشکل‎های مردمی برای حفظ آثار تاریخی پکن در برابر سرقت

در پی افزایش موارد دزدی و تخریب محوطه‎های تاریخی ، مقامات میراث فرهنگی پکن خواستار ورود داوطلبان و دخالت تشکل‏های مردمی برای حفاظت از سایت‎های تاریخی چین شدند .
به گزارش چاینا دیلی متخصصان میراث فرهنگی در چین از مدیران مسئول در سایت‎های تاریخی این کشور خواستند برای مراقبت از بقایای تاریخی بی‎نظیر این کشور دست به سربازگیری از میان نیروهای داوطلب بزنند .

این درخواست اندکی پس از آن صورت گرفت که مقبره سلسه "مینگ" در پکن ، توسط افرادی که احتمالا به قصد دزدی به این معبد آمده بودند ، به شدت تخریب شد . این اثر از آثار ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو است .
"هی شوژونگ" متخصص میراث فرهنگی می‎گوید : هر چند که بیشتر سایت‎های تاریخی در چین هم اکنون مجهز به دوربین‏های دیجیتال و نیز موانع حمایتی هستند اما ناآگاهی عموم مردم و حتی برخی مسئولان از اهمیت این بقایای تاریخی سبب شده است که بسیاری از این آثار از نظر شرایط حفاظت و نگهداری دچار تهدید شوند .

مدیر بنیاد حمایت از میراث فرهنگی پکن می‎گوید : هر چند حفاظت از آثار تاریخی با استفاده از نرده‎ها و دوربین‎ها آسانتر است و با استفاده از این ابزارها حفاظت از آثار تاریخی چین بهتر شده ، اما این به این معنا نیست که حفاظت از آثار می‎تواند تنها با اتکا به مهارت‎های فنی انجام شود ، آن هم در شرایطی که برخی از مردم علاقه زیادی دارند که با دزدی و فروش آثار باستانی ثروتمند شوند .
"ژنگ یی چی" یک فعال داوطلب برای حفاظت از بقایای تاریخی و فرهنگی می‎گوید : در حال حاضر فعالان تشکل‎های غیر دولتی برای ایجاد آگاهی عمومی تلاش‎های خوبی دارند و بیش از 5000 فعال داوطلب در کشور در این زمینه تلاش می‎کنند اما این تعداد بسیار کم و ناکافی است . بنابراین فراخوان برای دعوت از تمام داوطلبان در حمایت از این آثار بسیار موثر است .

به گفته وی بسیاری از سکنه بومی به دلیل ناآگاهی اهمیت میراث فرهنگی را درک نمی‎کنند و هرگز فکر نمی‎کنند که تخریب آثار و یا دزدی آثار مجازات قانونی دارد .
تنها چیزی که این گروه از مردم می‎دانند این است که می‎خواهند پول بیشتری کسب کنند . حال اگر مردم محلی متوجه ارزش این آثار شوند خود به طور داوطلبانه از آثار تاریخی خود حفاظت می‎کنند .