نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آرژانتین ، استرالیا و برزیل برترین مقصدهای جهانی ، در جستجوی آنلاین شدند

طبق بررسی‎های سالانه منتشر شده از سوی Zeitgeist ، که آمار پرطرفدارترین کشورها و مقصدهای جستجو شده در موتورهای جستجوگر را در سراسر جهان را منتشر کرده است ، کشورهای آرژانتین ، استرالیا ، برزیل ، کانادا و فرانسه به ترتیب 5  کشور نخست از نظر بیشترین میزان جستجو برای سفر در سال 2012 بوده‎اند .
به گزارش Zeitgeist یا سایت گرایش‎های جهانی روز ، 5 کشور یاد شده ، به ترتیب بیشترین میزان جستجو را برای یافتن اطلاعات درباره مقصدهای سفر در سطح ملی و جهانی داشته اند . سایت Zeitgeist یا روح زمان براساس میزان سرچ آن لاین در گوگل ، گرایش‎های جهانی را در هر سال و در زمینه‌های مختلف همانند کسب و کار و تجارت و سینما و سفر و ... بررسی و منتشر می‎کند .

طبق همین گزارش در بخش جستجو برای مقصدهای مختلف سفر در جهان ، شهروندان آرژانتین ، در ردیف نخست این جدول قرار دارند اما بیشتر این جستجوها برای یک مقصد داخلی یعنی "روزاریو"  بوده است . در همین زمینه شهروندان این کشور کلید واژه "هتل" را برای این مقصد بیش از همه جستجو کرده‎اند .
شهروندان استرالیا نیز در ردیف دوم بیشترین تعداد جستجو کننده آن لاین جای گرفتند که در مقصدهای خارجی ، بیش از هر چیز نیوزیلند را سرچ کرده و در مقصدهای داخلی نیز "مونته هاتهم" در ویکتوریا را بیش از همه جستجو کرده‎اند .

شهروندان برزیل نیز عبارت "سائوپولو" را بیش از همه سرچ کردند که یک مقصد گردشگری داخلی است و عمدتا کلید واژه "هتل" را در این زمینه جستجو کرده اند . برزیلی‎ها در گوگل مپ نیز بیشترین جستجو را برای واژه هتل داشته‎اند که این کشور را در ردیف چهارم جدول جهانی جای می‎دهد . سپس کشور فرانسه که در گوگل مپ با بیشترین دفعات جستجو برای واژه "کمپینگ" یا اردو زدن ، در دریف 5 قرار گرفته‎اند .
علاوه بر 5 کشور یاد شده ، آلمان ، بیشترین جستجو را برای مقصد لندن ، هندی‎ها در جستجوی اطلاعات برای چشمه‎های آب معدنی "کرالا" در همین کشور ، ایرلندی‎ها در جستجوی اطلاعات درباره "آلیکانته" واقع در اسپانیا ، ژاپنی‎های برای درخت آسمانی توکیو ، مردم مالزی ، "لگولند مالزی" و مردم مکزیک ، لندن را در میان مقصدهای مختلف سفر و گردشگری در موتورهای جستجوگر آن لاین کاوش کرده‎اند .

مردم روسیه بیش از هرمقصد دیگری نیویورک را جستجو کرده‎اند و مردم اسپانیا عبارت "لندن" و "هتل" را و مردم سوییس نیز بیش از هر چیز "بارسلونا" را جستجو کرده‎اند .
مردم بریتانیا که ریودوژانیرو و یونان را بیش از هر مقصد مسافرتی دیگر جستجو کرده‎اند و مردم آمریکا که تورنتو را بیش از هر مقصد سفر دیگری در موتورهای سرچ جستجو کرده‎اند ، در آخرین ردیف‎ها از این جدول جهانی جای دارند .