امروز جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶18 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

آرژانتین ، استرالیا و برزیل برترین مقصدهای جهانی ، در جستجوی آنلاین شدند

آرژانتین ، استرالیا و برزیل برترین مقصدهای جهانی ، در جستجوی آنلاین شدند
285 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/02/24
: تاریخ

طبق بررسی‎های سالانه منتشر شده از سوی Zeitgeist ، که آمار پرطرفدارترین کشورها و مقصدهای جستجو شده در موتورهای جستجوگر را در سراسر جهان را منتشر کرده است ، کشورهای آرژانتین ، استرالیا ، برزیل ، کانادا و فرانسه به ترتیب 5  کشور نخست از نظر بیشترین میزان جستجو برای سفر در سال 2012 بوده‎اند .
به گزارش Zeitgeist یا سایت گرایش‎های جهانی روز ، 5 کشور یاد شده ، به ترتیب بیشترین میزان جستجو را برای یافتن اطلاعات درباره مقصدهای سفر در سطح ملی و جهانی داشته اند . سایت Zeitgeist یا روح زمان براساس میزان سرچ آن لاین در گوگل ، گرایش‎های جهانی را در هر سال و در زمینه‌های مختلف همانند کسب و کار و تجارت و سینما و سفر و ... بررسی و منتشر می‎کند .

طبق همین گزارش در بخش جستجو برای مقصدهای مختلف سفر در جهان ، شهروندان آرژانتین ، در ردیف نخست این جدول قرار دارند اما بیشتر این جستجوها برای یک مقصد داخلی یعنی "روزاریو"  بوده است . در همین زمینه شهروندان این کشور کلید واژه "هتل" را برای این مقصد بیش از همه جستجو کرده‎اند .
شهروندان استرالیا نیز در ردیف دوم بیشترین تعداد جستجو کننده آن لاین جای گرفتند که در مقصدهای خارجی ، بیش از هر چیز نیوزیلند را سرچ کرده و در مقصدهای داخلی نیز "مونته هاتهم" در ویکتوریا را بیش از همه جستجو کرده‎اند .

شهروندان برزیل نیز عبارت "سائوپولو" را بیش از همه سرچ کردند که یک مقصد گردشگری داخلی است و عمدتا کلید واژه "هتل" را در این زمینه جستجو کرده اند . برزیلی‎ها در گوگل مپ نیز بیشترین جستجو را برای واژه هتل داشته‎اند که این کشور را در ردیف چهارم جدول جهانی جای می‎دهد . سپس کشور فرانسه که در گوگل مپ با بیشترین دفعات جستجو برای واژه "کمپینگ" یا اردو زدن ، در دریف 5 قرار گرفته‎اند .
علاوه بر 5 کشور یاد شده ، آلمان ، بیشترین جستجو را برای مقصد لندن ، هندی‎ها در جستجوی اطلاعات برای چشمه‎های آب معدنی "کرالا" در همین کشور ، ایرلندی‎ها در جستجوی اطلاعات درباره "آلیکانته" واقع در اسپانیا ، ژاپنی‎های برای درخت آسمانی توکیو ، مردم مالزی ، "لگولند مالزی" و مردم مکزیک ، لندن را در میان مقصدهای مختلف سفر و گردشگری در موتورهای جستجوگر آن لاین کاوش کرده‎اند .

مردم روسیه بیش از هرمقصد دیگری نیویورک را جستجو کرده‎اند و مردم اسپانیا عبارت "لندن" و "هتل" را و مردم سوییس نیز بیش از هر چیز "بارسلونا" را جستجو کرده‎اند .
مردم بریتانیا که ریودوژانیرو و یونان را بیش از هر مقصد مسافرتی دیگر جستجو کرده‎اند و مردم آمریکا که تورنتو را بیش از هر مقصد سفر دیگری در موتورهای سرچ جستجو کرده‎اند ، در آخرین ردیف‎ها از این جدول جهانی جای دارند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: