نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خطرناک‌ترین ساحل دنیا کجاست ؟

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1392/02/23

گردشگرانی که گذرشان به این ساحل می افتد ، می بینند که هواپیما درست از ده متری بالای سرشان عبور می کند و احتمالا تصویرهایی از جزیره سریال لاست را برایشان تداعی می کند ! همین ویژگی باعث شده که توریست های زیادی به این ساحل که در جزایر آنتیل هلند در دریای کارائیب واقع شده وارد شوند.
دلیل ساخته شدن فرودگاه در نزدیکی این ساحل آن است که زمین قسمت شرقی جزیره سنت مارتین تپه مانند و ناهموار است ، به همین دلیل چاره ای جز ساخت فرودگاه در قسمت غربی جزیره نبود .

اما این اتفاق خیلی هم بد تمام نشد چون هواپیماها مجبورند از قسمت غربی جزیره با ارتفاع 10 تا 20 متر از روی ساحل عبور کنند و منحصر به فردترین تفریح ترسناک دنیا را برای گردشگران عشق هواپیما فراهم آورند !
فرودگاه پرنسس جولیانا آنقدر به ساحل نزدیک است که تابلوی پرواز آن به راحتی از داخل رستوران های ساحلی دیده می شود و مردم تمام مکالمات برج مراقبت و خلبان ها را از رادیوی محلی می شنوند .

اگر چه ویژگی های این ساحل ، بسیار جذاب است ، اما نباید از تابلو های «خطر مرگ» که در نقاط مختلف ساحل «ماهو» نصب شده اند غافل شد ، زیرا باند فرودگاه بین المللی «جولیانا» که در جوار ساحل بنا شده ، فقط 2180 متر است و هواپیماها مجبور هستند برای برخاستن از آن بیشتر از حد به ساحل نزدیک شوند ، بنابراین با پرواز هواپیما و صدای گوشخراش آن ، بی باک ترین گردشگر نیز به وحشت می افتد . مهم ترین خطر این ساحل آن است که خیلی از گردشگران با شدت بادی که از برخاستن هواپیما ایجاد می شود ، از ساحل به داخل آب کشیده می شوند یا در آب دچار یک پیشروی غیرعادی و خودناخواسته خواهند شد که ممکن است باعث مرگ افراد شود . به همین دلیل ، مسئولان فرودگاه مدام در حال تذکر دادن به گردشگران بی دقت هستند .

این ساحل با شن سفید پوشیده شده و به دلیل فرسایش بادی ناشی از برخاستن هواپیماها ، فاقد پوشش گیاهی است . دریاچه هم به دلیل شرایط جوی خاصی که به منطقه حاکم است ، امواج بلند اقیانوسی دارد که به گردشگران فرصت خوبی برای موج سواری و اسکیم بوردر می دهد .
این ساحل در سال 2008 مورد هجوم طوفان omar قرار گرفت و بخش مهمی از تاسیسات تفریحی آن تخریب شد . یک سال بعد ، در حالی که این تفرجگاه ها دوباره بازسازی شده بودند ، طوفان دیگری آمد که باز نواحی دیگری از ساحل را تخریب کرد . در حال حاضر بعضی از قسمت های این ساحل هنوز در حال بازسازی هستند .