نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هشدار به اجرای برنامه‎های گردشگری چین در خاک ویتنام

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1392/02/23

در پی اجرای برنامه‌های ویژه توریستی دولت چین در مجمع الجزایر "هونگ سا" واقع در ویتنام که به جزایر "پاراسل" نیز شهرت دارد ، ویتنام به شدت به اقدامات چین اعتراض کرده و خواستار توقف این فعالیت‌ها شد .
به گزارش وال استریت ژورنال دولت چین در اقدامی بی‎سابقه دست به اجرای برخی فعالیت‎های گردشگری در این منطقه زده است که شامل بازگشایی کتابفروشی شینهوا در جزیره "پولام" است .

این فعالیت‎ها همراه با انجام مسابقه ماهی گیری در این منطقه و حضور ده‎ها گردشگری چینی است که با اعتراض شدید وزارت خارجه ویتنام مواجه شده است .
طبق همین گزارش به نقل از شینهوا ورود نخستین گروه 200 نفره از گردشگران چینی به این مجمع الجزایر و انجام این فعالیت‎ها تنها بخشی از برنامه چین برای توسعه گردشگری در جزایر پاراسال است و چین در نظر دارد گروه‎های توریستی بیشتری را در آینده بسته به نتایج سفر نخستین گروه گردشگران به این منطقه اعزام کند .

مقامات هانوی با اعتراض شدید خواستار توقف فعالیت‎های چین در نقض حاکمیت مسلم ویتنام بر این جزیره ها شده‎اند . از دیگر سو حرکت‎های اعتراضی متعددی نیز با مدیریت شهرداری شهر "دانانگ" واقع در 170 مایلی این جزیره‎ها بر علیه اهداف و برنامه‎های چین رخ داده است .
مقامات ویتنام در بیانیه ای رسمی به حق حاکمیت قطعی ویتنام بر این جزیره‎ها تاکید کرده و این اقدام چین را نقض آشکار و جدی حاکمیت ویتنام و نیز نقض اصول اولیه قراردادهای متقابل میان دو کشور بر سر مسائل دریای بین دو کشور دانسته است .

در این بیانیه اقدام چین همچنین خلاف مقررات جاری میان کشورهای آس آن و چین بر سر دریای چین جنوبی قلمداد شده و هشدار داده است که این اقدامات سبب تشدید تنش‎ها و پیچیدگی شرایط در دریای شرقی می‎شود .