نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

طرح چشم انداز 20 ساله توسعه گردشگری در ابوظبی

تعداد بازدید : 208
تاریخ : 1392/02/22

ابوظبی در راستای تلاش‎های گسترده برای اثبات موقعیت خود در نقشه گردشگری جهان با طرح چشم انداز توسعه توریسم تا 2030 ، سرمایه گذاری‎های عظیم خود را در توسعه زیرساخت‎های فرودگاهی و اتصال به به خطوط هوایی بین‎المللی و نیز افزایش ظرفیت هتل‌ها گسترش داده است .
به گزارش تایمز عمان ، مقامات گردشگری ابوظبی در همکاری با کارشناسان جهانی در صنعت توریسم و در الگو برداری از دبی ، چشم انداز 20 ساله توسعه گردشگری پایدار را طراحی  کرده‎اند که طبق آن تا سال 2030 ابوظبی به عنوان مقصدی جذاب از نظر گردشگری و زیست محیطی مبدل شود .
طبق همین گزارش "سلطان موتاوا الزهری" مدیر گردشگری اکوسیستم و دفتر فرهنگ و گردشگری ابوظبی با اعلام این مطلب افزود که پایتخت امارات متحده عربی جذب بیش از 2.5 میلیون گردشگر را برای سال 2013 هدف قرار داده است . طبق همین گزارش ، ابوظبی در سال 2012 بیش از 2.3 ملیون گردشگر و در سال پیش از آن 2.1 میلیون گردشگری جذب کرده بود .
وی یادآور شد که بازارهای کلیدی برای ابوظبی ، کشورهای امریکا ، استرالیا ، ایتالیا ، فرانسه ، عربستان سعودی ، هند ، چین و روسیه است و هم اکنون نیز در بیشتر بازارهای بین‎المللی جهان دارای دفتر نمایندگی و نمایشگاه‎های بین راهی مختلف است .

توسعه تسهیلات و زیرساخت‎های موجود همانند توسعه پایانه‎ها در فرودگاه بین‎المللی ابوظبی از جمله این برنامه‎هاست که قرار است تا سال 2017 بیش از دو برابر گنجایش کنونی مسافر جابجا کند . در عین حال دولت تاکنون حمایت‌های همه جانبه‎ای را از اقدامات صورت گرفته برای توسعه صنعت گردشگری در ابوظبی داشته است .
ابوظبی همچنین بر توسعه برج‎های مسکونی و تجاری تازه نیز تمرکز کرده است که با هدف پاسخگویی به نیازهای فزاینده تجاری و مسکونی احداث شده‎اند . توسعه هتل‎ها و اقامتگاه‎ها نیز بخشی دیگر از این طرح توسعه 20 ساله است .
فعالان کسب و کار و تجارت ابوظبی هم اکنون با هدف توسعه امکانات دسترسی آسان و ارتباط متقابل با مقاصد گردشگری بین‎المللی ، در بخش توسعه فرودگاه "اتحاد" و نیز توسعه بخش‎های مختلف و جذاب بازار گردشگری سرمایه گذاری کرده‎اند .
مقامات گردشگری ابوظبی روند توسعه این صنعت را که از 9 سال پیش آغاز شده ، رضایت بخش توصیف می‎کنند و معتقدند بسیاری از اهداف تعیین شده در آغاز این تلاش‎ها هم اکنون محقق شده است .