نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف گور دسته‌جمعی 1300 ساله در مکزیک

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1390/12/23
باستان‌شناسان مکزیکی موفق به کشف یک گور دسته‌جمعی 1300 ساله در منطقه جنوبی این کشور شدند. به گزارش خبرگزاری فارس،‌ این گور که جسد 167 نفر در آن دفن شده است، در غاری جنوب مکزیک کشف شده و به گفته باستان‌شناسان به دوره پیش از ورود اسپانیایی‌ها تعلق دارد. رئیس سازمان مردم‌شناسی مکزیک در مصاحبه‌ای با شبکه‌های داخلی این کشور اذعان داشت، این گور یا قبرستان در منطقه‌ای به نام « اجو دو آگوای جدید» کشف شده است. منطقه‌ای که مهاجران امریکای مرکزی از آن نقطه به سمت شمال حرکت کردند. نخستین بررسی‌های کارشناسان روی اسکلت‌های به دست آمده نشان داد که همه این افراد از طبقه متوسط جامعه دوره خود بوده و در قرن هشتم میلادی می‌زیسته‌اند. علاوه بر اجساد، سفالینه‌هایی نیز کشف شد که متعلق به اقوام نخستین مکزیک بودند. آزمایش‌ها و بررسی‌های تشریحی روی اجساد حاکی از آن است که تمام آن‌ها بیش از 50 سال سن داشته‌اند.