نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تلاش رییس جمهور فرانسه برای حفظ مهم‎ترین بازار گردشگری این کشور

گسترش تهدیدها درباره گردشگران چینی و ترس چینی‎ها از سفر به این کشور ، رییس جمهور فرانسه را برای کمک به حفظ مهم‎ترین بازار گردشگری این کشور به میدان آورد .
در پی افزایش موارد حمله و سرقت به گردشگران چینی در محیط‎های گردشگری فرانسه ، و ترس چینی ها از سفر به این کشور ، رییس جمهور فرانسه برای حفظ مهم‎ترین بازار گردشگری این کشور به چینی‎ها قول امنیت داد .

این در حالی است که در مارچ گذشته یک گروه 23 نفره از گردشگران چینی پس از صرف شام در پاریس مورد حمله و سرقت افراد ناشناس قرار گرفتند که تمامی مدارک سفر ، بلیت‎ها و حتی کارت‎های اعتباری آن‎ها را ربوده و مدیر تور را نیز زخمی کردند .
این حملات پیاپی به گردشگران چینی ، سبب شده است که برخی از گردشگران چینی نسبت به سفر و امنیت خود در کشور فرانسه دچار ترس و تردید شوند .

در همین راستا "فرانسیس اولاند" رییس جمهور فرانسه در دیدار از رهبر چین ، که برای نخستین بار به فرانسه سفر کرده بود ، ضمن امضای توافق نامه همکاری‎های دو جانبه در زمینه گردشگری ، با خوشامد گویی و دعوت از تمام گردشگران چینی به آن‎ها وعده داد که از این پس امنیت آن‎ها در کشورش تامین خواهد شد . وی همچنین وعده داد که مقررات ویزا برای سفر چینی ها به فرانسه نیز آسان و صدور ویزا از نظر زمانی نیز تسریع شود .

طبق همین گزارش حملات مکرر به گردشگران چینی در حالی صورت می‎گیرد که گردشگری از مهم‎ترین صنایع فرانسه است و  گردشگران چینی نیز نقش مهمی در گردشگری فرانسه دارند .
طبق آمار رسمی منتشر شده از سوی آکادمی گردشگری چین در سال 2012 ، بیش از یک میلیون گردشگر چینی هر سال از کشورهای اروپایی دیدن می‎کنند و فرانسه یکی از محبوب‎ترین مقصدها برای این گردشگران است .