امروز جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶18 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

تلاش رییس جمهور فرانسه برای حفظ مهم‎ترین بازار گردشگری این کشور

تلاش رییس جمهور فرانسه برای حفظ مهم‎ترین بازار گردشگری این کشور
308 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/02/21
: تاریخ

گسترش تهدیدها درباره گردشگران چینی و ترس چینی‎ها از سفر به این کشور ، رییس جمهور فرانسه را برای کمک به حفظ مهم‎ترین بازار گردشگری این کشور به میدان آورد .
در پی افزایش موارد حمله و سرقت به گردشگران چینی در محیط‎های گردشگری فرانسه ، و ترس چینی ها از سفر به این کشور ، رییس جمهور فرانسه برای حفظ مهم‎ترین بازار گردشگری این کشور به چینی‎ها قول امنیت داد .

این در حالی است که در مارچ گذشته یک گروه 23 نفره از گردشگران چینی پس از صرف شام در پاریس مورد حمله و سرقت افراد ناشناس قرار گرفتند که تمامی مدارک سفر ، بلیت‎ها و حتی کارت‎های اعتباری آن‎ها را ربوده و مدیر تور را نیز زخمی کردند .
این حملات پیاپی به گردشگران چینی ، سبب شده است که برخی از گردشگران چینی نسبت به سفر و امنیت خود در کشور فرانسه دچار ترس و تردید شوند .

در همین راستا "فرانسیس اولاند" رییس جمهور فرانسه در دیدار از رهبر چین ، که برای نخستین بار به فرانسه سفر کرده بود ، ضمن امضای توافق نامه همکاری‎های دو جانبه در زمینه گردشگری ، با خوشامد گویی و دعوت از تمام گردشگران چینی به آن‎ها وعده داد که از این پس امنیت آن‎ها در کشورش تامین خواهد شد . وی همچنین وعده داد که مقررات ویزا برای سفر چینی ها به فرانسه نیز آسان و صدور ویزا از نظر زمانی نیز تسریع شود .

طبق همین گزارش حملات مکرر به گردشگران چینی در حالی صورت می‎گیرد که گردشگری از مهم‎ترین صنایع فرانسه است و  گردشگران چینی نیز نقش مهمی در گردشگری فرانسه دارند .
طبق آمار رسمی منتشر شده از سوی آکادمی گردشگری چین در سال 2012 ، بیش از یک میلیون گردشگر چینی هر سال از کشورهای اروپایی دیدن می‎کنند و فرانسه یکی از محبوب‎ترین مقصدها برای این گردشگران است .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: