نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف زمين‌ بازي ماياها در مکزيک

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1392/02/21

محققان با استفاده از اسکن‌هاي ليزري از سطح زمين موفق به کشف زمين‌هاي بازي باستاني متعلق به دوره ماياها شدند . به نقل از بي بي سي ، باستان ‌شناسان مکزيکي اعلام کردند در کاوش‌هاي خود در ايالت شرقي «وراکروز» 3 زمين بازي متعلق به دوره پيش از حمله اسپانيايي‌ها که قدمتي در حدود هزار سال دارند را کشف کردند . به گفته باستان ‌شناسان اين محوطه‌‌هاي نسبتا بزرگ که توسط اسکن‌ها يا عکس‌هاي ليزري شناسايي شده در نزديکي منطقه «تاجين» که در فهرست ميراث جهاني يونسکو به ثبت رسيده قرار دارند .

محققان معتقدند اين محوطه‌ها زمين بازي «پتولا» يا همان تنيس اسپانيايي بوده است . سبکي از بازي که در آن بازيکنان با استفاده از قسمت بالاي ران‌ها خود يک توپ کائوچويي را به سمت حلقه‌هاي سنگي هدايت مي‌کردند . گفتني است اين بازي در آن دوران در بين ماياها و ديگر اقوام باستاني آمريکاي جنوبي کاملا رايج بوده است .
به گزارش ميراث آريا ، کارشناسان موسسه ملي تاريخ و مردم شناسي مکزيک استفاده از عکس‌هاي هوايي ، حسگرهاي از راه دور و اسکنرهاي ليزري را در کشف اين مناطق باستاني پوشيده شده در لايه‌هاي خاک و گياه بسيار موثر اعلام کردند .