نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگري قرباني جديد درگيري دو کره

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1392/02/19

کارشناسان گردشگري معتقدند ، تنها محصول تنش هاي اخير دو کره رکود صنعت گردشگري به ويژه در کشور کره جنوبي بوده است . به نقل از الجزيره ، تنش هاي جديد ميان دولتمردان کشورهاي کره جنوبي و شمالي در روزهاي اخير در حال بروز آثار منفي خود بر اقتصاد دو کشور به ويژه در حوزه گردشگري است .
تهديدهاي پيونگ يانگ باعث شده تا شهر مرزي «ايمجينگاک» کره جنوبي که به عنوان يکي از شهرهاي توريستي اين کشور به شمار مي رود نيز تبديل به منطقه اي نظامي شود که اين امر لطمه زيادي به فعالان گردشگري اين شهر وارد کرده است .

طبق گزارش هاي منتشر شده ، بسياري از فروشندگان و مغازه داران اين شهر مقامات شهري را به دليل کاهش ورود گردشگر به اين منطقه مقصر دانسته و از آن ها شکايت کرده اند .
پيش بيني مي شود تداوم اين روند تاثير منفي گسترده اي بر صنعت گردشگري دو کره وارد خواهد کرد . به گزارش ميراث آريا ، اين درگيري ها در حالي به وجود آمد که کره شمالي از ورود افزايشي گردشگران خارجي به اين کشور تا پيش از درگيري ها خبر داده بود .