نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف دروازه جهنمي در ترکيه

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1392/02/19

باستان شناسان ايتاليايي در ترکيه مدعي شده اند در ويرانه هاي تاريخي جنوب غربي اين کشور موفق به کشف « دروازه جهنمي» شده اند . به نقل از ان بي سي نيوز ، اين دروازه که به «دروازه پلوتو» نيز شهرت دارد در شهر باستاني «هيراپوليس» که متعلق به فريقي ها بود کشف شد .
دروازه اي که با دود بخور آميخته شده و در فرهنگ روم و يونان باستان مدخل ورودي به جهان پس از مرگ بوده است . «استرابو» جغرافيدان يونان باستان در يکي از نوشته هاي خود در مورد اين دروازه آورده است : فضاي اين محدوده پر از گياه بخور بود به گونه اي که به سختي کف زمين ديده مي شد .

از سوي ديگر ورود هر موجود زنده به اين مدخل نتيجه اي جز مرگ آن نداشت . به گفته سرپرست تيم اکتشاف : اين دروازه پس از بازسازي مسير منتهي به چشمه هاي آب گرم اين منطقه کشف شد . در حقيقت چشمه هاي شهر هيراپوليس که امروزه «پاموکله» نام دارد و از سنگ هاي تراورتن سفيد برخوردار است از اين دروازه سرچشمه مي گيرد .
وي افزود : اين منطقه تا قرن 4 ميلادي مورد استفاده قرار مي گرفته و تا 2 قرن پس از آن نيز يک محل زيارتي به شمار مي رفته است . به گزارش ميراث آريا ، اين منطقه در قرن ششم ميلادي توسط مسيحيان و پس از آن بر اثر زلزله تخريب شد .