نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پردیس پارس ، باغ ایرانی را به جهانیان معرفی می کند

تعداد بازدید : 219
تاریخ : 1392/02/16

پکن ، پایتخت چین به زودی میزبان نهمین دو سالانه جهانی اکسپوی باغ خواهد بود و پردیس پارس ، نمایندگی ایران در اکسپوی جهانی باغ در چین را بر عهده دارد . سازه ای که مدیریت اکسپوی باغ ، آن را یکی از زیباترین سازه های موجود در بخش بین الملل این مجموعه می داند .
در پکن ، پردیس پارس که نمایندگی کشورمان در این رویداد جهانی را بر عهده دارد ، بنا بر اذعان مدیریت اکسپوی باغ ، یکی از زیباترین سازه های موجود در بخش بین الملل این مجموعه محسوب می شود .

براساس برنامه مجریان «پردیس پارس» ، در طراحی و ساخت این بنا به رغم محدودیت مساحت (450 متر مربع) اصول کلی معماری باغ ایرانی به عنوان یکی از میراث جهانی ثبت شده در یونسکو لحاظ شده است . طرح کلی «پردیس پارس» که در نگاه نخست یادآور بنای «ارگ تاریخی بم» است ، براساس ایده «راهروی ورودی مسجد شیخ لطف الله اصفهان» با هدف تحریک حس کنجکاوی مخاطب تا رسیدن مرحله به مرحله به فضای عمومی و جاذبه های حیاط مرکزی طراحی شده است .

سادگی در فرم کلی ، ایجاد فضای مرکزی اصلی ، بهره گیری از «اصل حرکت» در بناهای سنتی ایرانی و استفاده از دیاگرام شناخته شده «چهار باغ» از جمله ویژگی های اساسی باغ ایرانی است که در «پردیس پارس» قابل مشاهده و تجربه خواهند بود .
طراحان ، مجریان و کارشناسان دست اندرکار «پردیس پارس» همچنین با استفاده از آجر و آجر مشبک به عنوان یکی از مهم ترین مصالح سنتی ایران زمین و همچنین بهره گیری از انواع گل و گیاه رایج در باغ های ایرانی تلاش کرده اند این بنا را به طرحی ایده آل برای معرفی شایسته باغ ایرانی به جهانیان تبدیل کنند .

در همین حال برگزار کنندگان نهمین دو سالانه اکسپوی باغ پکن ضمن بازدید از بخش بین الملل این نمایشگاه ، با اشاره به قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد باغ ایرانی ، با توصیف «پردیس پارس» به عنوان یکی از طرح های برجسته این مجموعه ، امتیاز ادامه کار پس از پایان مهلت نمایشگاه را به نماینده کشورمان اعطا کرده اند .
بر این اساس ، پروژه های ویژه نهمین اکسپوی باغ پکن از جمله باغ اسلامی ، باغ چینی ، باغ اروپایی و باغ ایرانی پس از پایان مدت زمان 6 ماه این نمایشگاه جهانی ، همچنان برای فعالیت های مربوطه و برنامه های آتی مجموعه به روی بازدید کنندگان باز بوده و به فعالیت خود ادامه خواهند داد .

فروش فرش و صنایع دستی ایران ، معرفی سوغات و اقلام مختلف خوراکی های ایران زمین و سایر فعالیت های فرهنگی از جمله محورهای اصلی برنامه های «پردیس پارس» با هدف ایجاد تصویری صحیح و مطلوب از فرهنگ کشورمان در مدت 6 ماهه این رویداد بین المللی خواهند بود .
کلیه امور مربوط به پروژه «پردیس پارس» به عنوان نماینده کشورمان در نهمین دو سالانه جهانی اکسپوی باغ بر عهده تعدادی از شرکت های ایرانی فعال در چین و ایران خواهد بود .

اکسپوی جهانی باغ که از سال 1997 هر دو سال یک بار و در شهرهای دالیان ، نان جینگ ، شانگهای ، گوانگجو ، شن جن ، شیا من ، جی نان و چونگ چین که همگی از جمله شهرهای توسعه یافته چین محسوب می شوند ، برگزار شده ، امسال در منطقه فنگ تای شهر پکن برگزار خواهد شد .
منطقه ای که برای پروژه اکسپوی جهانی باغ در شهر پکن در نظر گرفته شده ، زمینی به مساحت 267 هکتار را در بر می گیرد که با در نظر گرفتن دریاچه بزرگ مورد نظر طرح ، مجموع فضای بکار گرفته شده در پروژه به 513 هکتار می رسد .

منطقه «فنگ تای» پکن که در جنوب غربی پایتخت چین قرار دارد ، پیش از این جزو مناطق حاشیه ای شهر و اغلب برای طرح های مربوط به بازیافت زباله و مواردی از این دست به کار گرفته می شد که با اجرای طرح اکسپوی جهانی باغ ، توسعه و تغییر شکلی بسیار سریع و غیرمنتظره را شاهد است .
بخش بین الملل نهمین دوره اکسپوی باغ در پکن میزبان مجموعه هایی تحت عناوین باغ اسلامی ، باغ اروپایی ، باغ ژاپنی ، باغ ایرانی ، باغ هند و باغ کشورهای دیگر از قبیل اتریش ، هلند ، روسیه ، اندونزی ، افغانستان ، هندوستان ، پاکستان ، کره شمالی ، مصر ، اتیوپی ، تایلند ، بنگلادش و ... خواهد بود .
نهمین اکسپوی جهانی باغ در چین به مدت شش ماه از تاریخ از 2013-05 تا 2013-11 برگزار خواهد شد .