امروز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶20 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

توسعه خدمات و غذای حلال ، سبب جذب گردشگران مسلمان پولدار می‎شود

توسعه خدمات و غذای حلال ، سبب جذب گردشگران مسلمان پولدار می‎شود
301 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/02/16
: تاریخ

مقامات گردشگری مالزی به همتایان خود در کشورهای جنوب شرق آسیا توصیه کردند که برای کسب درآمد از محل گردشگران ثروتمند مسلمان بهتر است بر روی توسعه صنایع و خدمات توریسم حلال تمرکز کنند .
به گزارش خبرگزاری GMA مقامات گردشگری مالزی به همکاران خود در کشورهای همسایه همانند فیلیپین توصیه کردند که برای افزایش درآمد گردشگری خود ، صنایع مبتنی بر محصولات و خدمات حلال را که ارتباط تنگاتنگی با صنعت 100 میلیارد دلاری گردشگران مسلمان دارد ، در اولویت قرار دهند .

طبق همین گزارش "داتو سری جمیل بیدین" مدیر اجرایی تعاونی توسعه صنعت حلال مالزی با اشاره به این موضوع گفت : برای تسخیر بازار پرجمعیت مسلمانان با 1.8 میلیون جمعیت پولدار ، کسب اعتبار در حوزه تولیدات و محصولات حلال برای گردشگران در کشورهای منطقه جنوب شرق آسیا الزامی است .
وی که در کنفرانسی به مناسبت هفته جهانی محصولات حلال سخن می‎گفت ، یادآور شد که حتی کشوری غیر مسلمان چون فلیپین می‎تواند از طریق ارائه خدمات و محصولات گردشگری حلال گردشگران پولدار مسلمان را بخود جذب کند .

وی افزود : اگر بخواهید مسلمان را تشویق به سفر به کشور خود کنید ، کسب اعتبار و مجوز های معتبر در زمینه صنایع حلال و رعایت اصول و مقررات دینی در زمینه تغذیه مسلمانان ، الزامی است . به گفته وی هیچ محدودیت یا انحصاری در صنعت حلال برای مصرف کنندگان مسلمان نیست و مصرف محصولات و تولیدات پاکیزه ، سالم و بدور از هرگونه مواد شیمیایی خطرناک برای هر گردشگری اهمیت دارد .
در مورد مالزی این تجربه کاملا روشن است که تمرکز بر صنایع حلال سبب افزایش تعداد چشمگیری از گردشگران مسلمان شد که از کشورهای خاورمیانه به مالزی سفر می‎کنند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: