نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

توسعه خدمات و غذای حلال ، سبب جذب گردشگران مسلمان پولدار می‎شود

مقامات گردشگری مالزی به همتایان خود در کشورهای جنوب شرق آسیا توصیه کردند که برای کسب درآمد از محل گردشگران ثروتمند مسلمان بهتر است بر روی توسعه صنایع و خدمات توریسم حلال تمرکز کنند .
به گزارش خبرگزاری GMA مقامات گردشگری مالزی به همکاران خود در کشورهای همسایه همانند فیلیپین توصیه کردند که برای افزایش درآمد گردشگری خود ، صنایع مبتنی بر محصولات و خدمات حلال را که ارتباط تنگاتنگی با صنعت 100 میلیارد دلاری گردشگران مسلمان دارد ، در اولویت قرار دهند .

طبق همین گزارش "داتو سری جمیل بیدین" مدیر اجرایی تعاونی توسعه صنعت حلال مالزی با اشاره به این موضوع گفت : برای تسخیر بازار پرجمعیت مسلمانان با 1.8 میلیون جمعیت پولدار ، کسب اعتبار در حوزه تولیدات و محصولات حلال برای گردشگران در کشورهای منطقه جنوب شرق آسیا الزامی است .
وی که در کنفرانسی به مناسبت هفته جهانی محصولات حلال سخن می‎گفت ، یادآور شد که حتی کشوری غیر مسلمان چون فلیپین می‎تواند از طریق ارائه خدمات و محصولات گردشگری حلال گردشگران پولدار مسلمان را بخود جذب کند .

وی افزود : اگر بخواهید مسلمان را تشویق به سفر به کشور خود کنید ، کسب اعتبار و مجوز های معتبر در زمینه صنایع حلال و رعایت اصول و مقررات دینی در زمینه تغذیه مسلمانان ، الزامی است . به گفته وی هیچ محدودیت یا انحصاری در صنعت حلال برای مصرف کنندگان مسلمان نیست و مصرف محصولات و تولیدات پاکیزه ، سالم و بدور از هرگونه مواد شیمیایی خطرناک برای هر گردشگری اهمیت دارد .
در مورد مالزی این تجربه کاملا روشن است که تمرکز بر صنایع حلال سبب افزایش تعداد چشمگیری از گردشگران مسلمان شد که از کشورهای خاورمیانه به مالزی سفر می‎کنند .