نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بریتانیا هنوز هم بهترین مقصد خرید ، برای گردشگران است

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1392/02/15

بریتانیا و به ویژه مراکز خرید لندن هنوز هم از مهم‎ترین مقصدهای خرید برای گردشگران خارجی است که از نظر میزان درآمد حاصل از خرید گردشگران بر فرانسه و ایتالیا برتری دارد .
در شرایطی که رکود اقتصادی بریتانیا را نیز چون دیگر کشورهای اروپایی درگیر کرده اما تحقیقات نشان می‎دهد که گردشگران نزدیک به یک چهارم از کل پول‎هایی را که در خیابان‎های سطح بالا و فروشگاه‎ها و مراکز خرید در سراسر بریتانیا خرج شده ، تامین کرده‌اند .

به گزارش گاردین این کشور هنوز یکی از مهم‎ترین مقصدهای جهان است که گردشگران ترجیح می‎دهند پول‎هایشان را در آنجا خرج کنند . میزان پولی که توریست‎ها برای خرید می‎پردازند بسیار بیشتر از میانگین 680 پوند در ازای هر سفر است . در حالی که هر گردشگر معمولی خارجی در این کشور معمولا 580 پوند هزینه می‎کند .
به گزارش گاردین و طبق همین تحقیقات که از سوی موسسه "ویزیت بریتانیا" که آژانس ملی گردشگری این کشور است ، منتشر شده ، بازدید کنندگان از این کشور در سال 2011 بیش از 4.5 میلیارد پوند خرج کرده‎اند در حالی که مجموع پول خرج شده در این کشور 17.9 میلیارد پوند بوده است .

این به این معناست که گردشگران نزدیک به یک چهارم از کل پول‎هایی را که در خیابان‎های سطح بالا و فروشگاه‎ها و مراکز خرید در سراسر بریتانیا خرج شده ، تامین کرده‎اند .
در این میان بیش از نیمی از پول خرج شده صرف خرید لباس شده است که بنا بر برآورد ها حدود 2.3 میلیارد پوند توسط توریست‌های دوستدار مد و علاقمندان یا مشتریان مارک‌های مشهور تولید و به خزانه این کشور سرازیر شده است . این رقم همچنین نشانگر سهم صنعت مد و لباس در اقتصاد بریتانیا نیز هست .

علاوه بر این بسیاری از گردشگران علاقه دارند کالاهای خانگی و انواع لوازم و کالاهای دیگر را نیز به عنوان هدیه به کشور خود ببرند که مجموعا 1.6 میلیارد پوند برآورد شده است .
بررسی‏های بیشتر در همین مطالعات نشان می‎دهد که میزان پولی که توریست‎ها برای خرید می پردازند بسیار بیشتر از میانگین 680 پوند در ازای هر سفر است . در حالی که  هر گردشگر معمولی خارجی در این کشور معمولا 580 پوند هزینه می‎کند .

طبق همین بررسیها لندن و فروشگاههای لوکس و با شهرت جهانی آن ، بزرگترین جاذبه گردشگری برای خارجیان در این کشور است . در حدود 81 درصد از کل بازدید کنندگان از لندن در دوران تعطیلات از فروشگاههای این شهر دیدن و خرید کردند . منافع خرید گردشگران از بازارهای محلی هم روشن است . حدود دو سوم و سه چهارم از کل بازدید کنندگان خارجی از بازارها و فروشگاه‌های خارج از لندن خرید می‌کنند .
محققان یادآور شده‎اند که میزان خرید در بریتانیا از فرانسه و نیز ایتالیا از نظر ارزش مالی کالاهای خریداری شده توسط گردشگران هم بیشتر بوده است .