امروز جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶18 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

افزایش حمله به گردشگران چینی در پاریس

 افزایش حمله به گردشگران چینی در پاریس
268 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/02/15
: تاریخ

موارد حمله به گردشگران چینی و یا سرقت از آنان در مراکز گردشگری پاریس به حدی افزایش یافته که برخی فعالان صنعت گردشگری فرانسه را نگران کرده است .
به گزارش خبرگزاری فرانسه حملات دسته جمعی و انفرادی به گردشگران چینی در پاریس چنان فراگیر شده است که اگر اقدام جدی برای مقابله با آن نشود ، فرانسه با خطر کاهش تعداد این گردشگران بی‎مهابا در خرید ، مواجه خواهد شد .

طبق همین گزارش سالانه بیش از 1 میلیون گردشگر چینی از کشور فرانسه بازدید میکنند که عمدتا کشور فرانسه برای آنها تجسم تخیلات تجملی و دنیای فانتزی و رویاهای رمانتیک و نیز کالاهایی با کیفیت بالا تلقی می‌شود .
"ژان فرانسوا ژو" مدیر موسسه تورگردانی سفرانسل که متخصص جذب و ورود توریست‎های چینی به فرانسه است ، با اشاره به روند فزاینده حملات اخیر به چینیها میگوید : همه تصویر مثبتی که مسافران چینی از فرانسه دارند ، براحتی در معرض تخریب است و این اتفاقات می‎تواند عنوان "شهر نور" را برای گردشگران چینی از کنار نام پاریس حذف کند .

وی افزود : مسئله حمله یا سرقت از گردشگران چینی در محیط‎های توریستی پاریس مبدل به یک معضل شده است زیرا از سال گذشته ما تقریبا هر روز شاهد مواردی از حمله به گردشگران چینی بوده‎ایم .
وی تاکید کرد در صورت ادامه این رفتارها ، چینی ها مسیر خود را به دیگر مقصدهای گردشگری تغییر خواهند داد .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: