نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

افزایش حمله به گردشگران چینی در پاریس

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1392/02/15

موارد حمله به گردشگران چینی و یا سرقت از آنان در مراکز گردشگری پاریس به حدی افزایش یافته که برخی فعالان صنعت گردشگری فرانسه را نگران کرده است .
به گزارش خبرگزاری فرانسه حملات دسته جمعی و انفرادی به گردشگران چینی در پاریس چنان فراگیر شده است که اگر اقدام جدی برای مقابله با آن نشود ، فرانسه با خطر کاهش تعداد این گردشگران بی‎مهابا در خرید ، مواجه خواهد شد .

طبق همین گزارش سالانه بیش از 1 میلیون گردشگر چینی از کشور فرانسه بازدید میکنند که عمدتا کشور فرانسه برای آنها تجسم تخیلات تجملی و دنیای فانتزی و رویاهای رمانتیک و نیز کالاهایی با کیفیت بالا تلقی می‌شود .
"ژان فرانسوا ژو" مدیر موسسه تورگردانی سفرانسل که متخصص جذب و ورود توریست‎های چینی به فرانسه است ، با اشاره به روند فزاینده حملات اخیر به چینیها میگوید : همه تصویر مثبتی که مسافران چینی از فرانسه دارند ، براحتی در معرض تخریب است و این اتفاقات می‎تواند عنوان "شهر نور" را برای گردشگران چینی از کنار نام پاریس حذف کند .

وی افزود : مسئله حمله یا سرقت از گردشگران چینی در محیط‎های توریستی پاریس مبدل به یک معضل شده است زیرا از سال گذشته ما تقریبا هر روز شاهد مواردی از حمله به گردشگران چینی بوده‎ایم .
وی تاکید کرد در صورت ادامه این رفتارها ، چینی ها مسیر خود را به دیگر مقصدهای گردشگری تغییر خواهند داد .