امروز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶20 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

زیباترین سواحل دنیا

زیباترین سواحل دنیا
305 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/02/11
: تاریخ

سواحل بیشماری در سراسر کره خاکی وجود دارند اما برخی از آنها از به دلایل ویژه ای جزو بهترین های کره زمین به شمار می روند . سواحلی که در ادامه معرفی کرده ایم از نظر تفریحات موجود ، هتل ها ، حیات وحش و مناظر طبیعی در رتبه های برتر بهترین ها قرار دارند .

ساحل وایلی - مائویی ، هاوایی : بهترین ساحل برای برنامه های تفریحی ، هتلهای بسیار زیبا در کنار ساحل کوچک با شنهای سفید و آب فیروزه ای و همچنین تفریحاتی همچون شنا در اعماق آب ، قایق سواری ، سفرهای کوتاه روی آب ، گلف ، چشمه های آب گرم و اسپا از جمله مواردی هستند که این ساحل را به بهشت روی زمین تبدیل کرده اند .

ساحل سیساید – سیساید ، فلوریدا : بهترین ساحل برای خانواده ها ، کلبه های چوبی کنار خط ساحلی این ساحل مناسب ترین گزینه برای مسافرت های خانوادگی است . همه افراد می توانند با دوچرخه های تفریحی موجود در این ساحل به داخل شهر بروند و غذاهای دریایی بسیار خوش طعم میل کنند .

جزیره اسپانگولا ، مجمع الجزایر گالاپاگوس : بهترین ساحل از نظر حیات وحش ، بسیاری از گردشگران از ساحل مشهور داروین ، Bahia Gardner ، برای تماشای شیرهای دریایی که روی شن های ساحلی خوابیده اند ، مارمولک های قرمز رنگ ، مرغ های مقلد (صدای دیگر مرغ ها را در تقلید می کند)  و دیگر جاذبه های حیات وحش دیدن می کنند .

ساحل جزیره وان فوت – جزار کوک (جنوب اقیانوس آرام) : بهترین ساحل برای خلوت و دنج بودن ، جزیره وان فوت هیچ سکنه ای ندارد و به همین دلیل ، در میان سواحل دنج و آرام دنیا رتبه یک را به خود اختصاص داده است . گردشگران در این ساحل می توانند در آب های آبی کم عمق و سواحل شنی تمیز قدم بزنند و از زیبایی طبیعت نهایت لذت را ببرند . صدای طبلی که هنگام غروب آفتاب به گوش می رسد نشانه ای برای بازگشت آخرین قایق به جزیره همسایه یعنی آیتوتاکی است .

ساحل هفت مایلی – گرند کیمن ، کوبا : بهترین برای خانواده ها ، آب های آرام و آبی و شن های سفید و تمیز این جزیره بسیاری از گردشگران دنیا را به خود جذب می کند . این ساحل مملو از هتل های عالی با امکانات کامل است که برای خانواده ها به همراه فرزندانشان بسیار مناسب است . کودکان در این ساحل تفریحات لذت بخشی همچون پیدا کردن صدف از زیر آب را انجام می دهند و حسابی از آن لذت می برند .

وتوآمی – آنتی پاکسوس ، یونان : بهترین ساحل برای خلوت و دنج بودن ، یکی از دنج ترین و زیباترین سواحل دنیا ، وتوآمی در یونان - بخش کوچکی از جزایر ایونیان – است . برای لذت بردن از شن های سفید رنگ و صخره های خیس کنار دریا بد نیست یک بار با قایق به جزیره پاکسوس سفر کنید .

پلایا کالیکی – کوراسائو ، هلند : بهترین ساحل برای برنامه های تفریحی ، کوراسائو سالانه گردشگران بسیاری را به خود جلب میکند . این ساحل برای صخره های زیر آب ، دره  و تنگه ها آهکی ، دختر ماهی و عقاب هایش شهرت دارد .

خلیج مایا ، کو فی فی – تایلند : بهترین ساحل برای مناظر خیره کننده ، این ساحل با حلقه ای از شن های سفید که اطراف درختان و درختچه هایی که زیستگاه ماهی و میگوها هستند و در کرانه ها و تالاب ها می رویند ، پوشانده است ، یکی از زیباترین سواحل و البته سومین منظره طبیعی زیبای دنیا است .

ساحل Assateague – ویرجینیا : بهترین ساحل برای حیات وحش ، این ساحل رتبه سوم رتبه بندی بهترین سواحل از نظر حیات وحش را به خود اختصاص داده است . در این ساحل انواع اسب های وحشی و انواع مرغ های دریای همچون مرغ ماهی خوار و غم خورک به وفور یافت می شوند .

ساحل Pampelonne – فرانسه : بهترین ساحل برای بیشترین تعداد بازدید کننده ، این ساحل اروپایی زیبا و طبیعی سالانه افراد بیشماری را به سمت خود جذب می کند . مردم در این ساحل هلالی شکل برای کرایه صندلی های کشیده و چترهای آفتاب گیر ، حدود 40 دلار را با کمال میل می پردازند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: