نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

زیباترین سواحل دنیا

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1392/02/11

سواحل بیشماری در سراسر کره خاکی وجود دارند اما برخی از آنها از به دلایل ویژه ای جزو بهترین های کره زمین به شمار می روند . سواحلی که در ادامه معرفی کرده ایم از نظر تفریحات موجود ، هتل ها ، حیات وحش و مناظر طبیعی در رتبه های برتر بهترین ها قرار دارند .

ساحل وایلی - مائویی ، هاوایی : بهترین ساحل برای برنامه های تفریحی ، هتلهای بسیار زیبا در کنار ساحل کوچک با شنهای سفید و آب فیروزه ای و همچنین تفریحاتی همچون شنا در اعماق آب ، قایق سواری ، سفرهای کوتاه روی آب ، گلف ، چشمه های آب گرم و اسپا از جمله مواردی هستند که این ساحل را به بهشت روی زمین تبدیل کرده اند .

ساحل سیساید – سیساید ، فلوریدا : بهترین ساحل برای خانواده ها ، کلبه های چوبی کنار خط ساحلی این ساحل مناسب ترین گزینه برای مسافرت های خانوادگی است . همه افراد می توانند با دوچرخه های تفریحی موجود در این ساحل به داخل شهر بروند و غذاهای دریایی بسیار خوش طعم میل کنند .

جزیره اسپانگولا ، مجمع الجزایر گالاپاگوس : بهترین ساحل از نظر حیات وحش ، بسیاری از گردشگران از ساحل مشهور داروین ، Bahia Gardner ، برای تماشای شیرهای دریایی که روی شن های ساحلی خوابیده اند ، مارمولک های قرمز رنگ ، مرغ های مقلد (صدای دیگر مرغ ها را در تقلید می کند)  و دیگر جاذبه های حیات وحش دیدن می کنند .

ساحل جزیره وان فوت – جزار کوک (جنوب اقیانوس آرام) : بهترین ساحل برای خلوت و دنج بودن ، جزیره وان فوت هیچ سکنه ای ندارد و به همین دلیل ، در میان سواحل دنج و آرام دنیا رتبه یک را به خود اختصاص داده است . گردشگران در این ساحل می توانند در آب های آبی کم عمق و سواحل شنی تمیز قدم بزنند و از زیبایی طبیعت نهایت لذت را ببرند . صدای طبلی که هنگام غروب آفتاب به گوش می رسد نشانه ای برای بازگشت آخرین قایق به جزیره همسایه یعنی آیتوتاکی است .

ساحل هفت مایلی – گرند کیمن ، کوبا : بهترین برای خانواده ها ، آب های آرام و آبی و شن های سفید و تمیز این جزیره بسیاری از گردشگران دنیا را به خود جذب می کند . این ساحل مملو از هتل های عالی با امکانات کامل است که برای خانواده ها به همراه فرزندانشان بسیار مناسب است . کودکان در این ساحل تفریحات لذت بخشی همچون پیدا کردن صدف از زیر آب را انجام می دهند و حسابی از آن لذت می برند .

وتوآمی – آنتی پاکسوس ، یونان : بهترین ساحل برای خلوت و دنج بودن ، یکی از دنج ترین و زیباترین سواحل دنیا ، وتوآمی در یونان - بخش کوچکی از جزایر ایونیان – است . برای لذت بردن از شن های سفید رنگ و صخره های خیس کنار دریا بد نیست یک بار با قایق به جزیره پاکسوس سفر کنید .

پلایا کالیکی – کوراسائو ، هلند : بهترین ساحل برای برنامه های تفریحی ، کوراسائو سالانه گردشگران بسیاری را به خود جلب میکند . این ساحل برای صخره های زیر آب ، دره  و تنگه ها آهکی ، دختر ماهی و عقاب هایش شهرت دارد .

خلیج مایا ، کو فی فی – تایلند : بهترین ساحل برای مناظر خیره کننده ، این ساحل با حلقه ای از شن های سفید که اطراف درختان و درختچه هایی که زیستگاه ماهی و میگوها هستند و در کرانه ها و تالاب ها می رویند ، پوشانده است ، یکی از زیباترین سواحل و البته سومین منظره طبیعی زیبای دنیا است .

ساحل Assateague – ویرجینیا : بهترین ساحل برای حیات وحش ، این ساحل رتبه سوم رتبه بندی بهترین سواحل از نظر حیات وحش را به خود اختصاص داده است . در این ساحل انواع اسب های وحشی و انواع مرغ های دریای همچون مرغ ماهی خوار و غم خورک به وفور یافت می شوند .

ساحل Pampelonne – فرانسه : بهترین ساحل برای بیشترین تعداد بازدید کننده ، این ساحل اروپایی زیبا و طبیعی سالانه افراد بیشماری را به سمت خود جذب می کند . مردم در این ساحل هلالی شکل برای کرایه صندلی های کشیده و چترهای آفتاب گیر ، حدود 40 دلار را با کمال میل می پردازند .