نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مقصد تانزانیا از گردشگر خالی می‌شود

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/02/11

پس از خشونت‌های اخیر در جزیره‌ زیبای زنگبار ‌، مقصد نخست گردشگری تانزانیا و یکی از مقاصد گردشگری منطقه اقیانوس هند ‌، این جزیره و بویژه سواحل زیبای آن خالی از گردشگر می‌شود .
به گزارش آل‌افریکا ، این خشونت‌ها که به مرگ یک تن انجامید باعث شده بسیاری از کشورها اتباع خود را از سفر به زنگبار که بیشتر ساکنان آن در صنعت گردشگری به کار اشتغال دارند منع کنند که ادامه این روند می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را به صنعت گردشگری این جزیره زیبا و تانزانیا وارد کند .

این در حالی است که دولت تانزانیا با اجرای یک راهبرد پنج ساله و با جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در صنعت گردشگری ، قصد دارد این صنعت را به دومین منبع نخست درآمد این کشور تبدیل کند تا در زمان کوتاه رشد بسیار بالای اقتصادی و درآمدزایی دائمی به همراه نرخ اشتغال بالا را برای تانزانیا در پی داشته باشد .

در حال حاضر صنعت گردشگری تانزانیا که به دلیل داشتن حیات ‌وحش زیبا ، تنوع گیاهی ، تنوع فرهنگی غنی و سواحل زیبا ، شهرت جهانی دارد ، پس از صادرات طلا و محصولات کشاورزی سومین منبع درآمد این کشور است که با اجرای راهبرد جدید پنج ساله به دومین منبع درآمد تانزانیا پس از صادرات طلا تبدیل خواهد شد .