امروز پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶24 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

مقصد تانزانیا از گردشگر خالی می‌شود

مقصد تانزانیا از گردشگر خالی می‌شود
283 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/02/11
: تاریخ

پس از خشونت‌های اخیر در جزیره‌ زیبای زنگبار ‌، مقصد نخست گردشگری تانزانیا و یکی از مقاصد گردشگری منطقه اقیانوس هند ‌، این جزیره و بویژه سواحل زیبای آن خالی از گردشگر می‌شود .
به گزارش آل‌افریکا ، این خشونت‌ها که به مرگ یک تن انجامید باعث شده بسیاری از کشورها اتباع خود را از سفر به زنگبار که بیشتر ساکنان آن در صنعت گردشگری به کار اشتغال دارند منع کنند که ادامه این روند می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را به صنعت گردشگری این جزیره زیبا و تانزانیا وارد کند .

این در حالی است که دولت تانزانیا با اجرای یک راهبرد پنج ساله و با جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در صنعت گردشگری ، قصد دارد این صنعت را به دومین منبع نخست درآمد این کشور تبدیل کند تا در زمان کوتاه رشد بسیار بالای اقتصادی و درآمدزایی دائمی به همراه نرخ اشتغال بالا را برای تانزانیا در پی داشته باشد .

در حال حاضر صنعت گردشگری تانزانیا که به دلیل داشتن حیات ‌وحش زیبا ، تنوع گیاهی ، تنوع فرهنگی غنی و سواحل زیبا ، شهرت جهانی دارد ، پس از صادرات طلا و محصولات کشاورزی سومین منبع درآمد این کشور است که با اجرای راهبرد جدید پنج ساله به دومین منبع درآمد تانزانیا پس از صادرات طلا تبدیل خواهد شد .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: