نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جاذبه های کوش آداسی ، جزیره پرنده ترکیه (2)

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1392/02/10

6- غواصی : غواصی در ترکیه بسیار محبوب است و غواصان از سراسر دنیا به ترکیه می آیند تا نقاط بکر و کشف نشده دریای مدیترانه را برای غواصی امتحان کنند . در کوش آداسی هم مراکز غواصی زیادی وجود دارد و استاندارد تجهیزات و ایمنی غواص بسیار متفاوت است . علاوه بر آنکه با غواصان دنیای زیر آب را تجربه می کنید ، با موجودات آبی هم آشنا می شوید . براساس میزان حرفه ای بودن شما ، گزینه های متفاوتی وجود دارد :
الف- غواصی نمایشی ( برای کسانی که تا بحال این تجربه را نداشته اند ) : درس نظری توسط مدرسین غواصی داده می شود . تمرین های گرم کردن : 30 دقیقه تمرین غیرواقعی و شیرجه در آب با عمق 5 متری به همراه مدرس و بالا آمدن به سطح آب .
ب- غواصی با قایق ( برای غواصان مجرب ) : این گزینه برای غواصان دارای مدرک حرفه ای می باشد و شامل بازدید از صخره های زیر آب ، کشتی های غرق شده ، غارها و غواصی های شبانه به همراه راهنمای مجرب است .
همه تجهیزات توسط مراکز غواصی تأمین می شود . البته از کسانی که تجهیزات شخصی بیاورند هم استقبال می گردد .

7- بازارهای روز : در کوش آداسی سه بازار محلی وجود دارد که ارزش دیدن را دارد . روزهای سه شنبه و جمعه ، بازار تره بار برقرار است و فقط روز چهارشنبه برای لباس و پوشاک است .
در سه شنبه بازار می توانید ماهی تازه و سبزیجات و میوه های فصلی بخرید . بومی های این منطقه و مناطق اطراف محصولات تازه خود را به بازار می آورند و می فروشند . هر 5 دقیقه یک بار مینی بوس هایی از ایستگاه "ساحل بانوان" به مقصد بازار حرکت می کنند .
در چهارشنبه بازار بیشتر می توان پوشاکی با تولید محلی با کیفیت و ارزان خرید . این بازار نزدیک ایستگاه مینی بوس در مرکز شهر است . حتی می توانید تولیدات تقلبی از برندهای اصلی و گران را در اینجا پیدا کنید . لوازم خانگی ، لوازم آرایشی و کفش هم در این بازار یافت می شود .
جمعه بازار بسیار بزرگ و متنوع است . انواع و اقسام میوه ها و سبزیجات فصلی به قیمتی ارزان در این بازار یافت می شود .

8- ساموس : ساموس جزیره ای یونانی است که در حدود 2 کیلومتری کوش آداسی قرار دارد . با یک سفر یک روزه به این جزیره می توانید در تعطیلات ، از دو کشور همسایه یونان و ترکیه در یک زمان بازدید داشته باشید و تفریح کنید . برای رفتن به جزیره زیبای ساموس فقط می توان از قایق مسافربری استفاده کرد . در داخل شهر ، بازار محلی وجود دارد که معماری ساختمان های اطراف آن شگفت انگیز است .

9- پارک ملی دیلک : پارک ملی در نزدیکی کوش آداسی ، یکی از زیبایی های طبیعی است که می توانید با قدم زدن و پیک نیک در هفت ماه از سال از آوریل تا نوامبر و شنا کردن در ماه های تابستان لذت ببرید . این پارک از 9 صبح تا 8 شب باز است . آتش روشن کردن در پارک ممنوع است . بنابراین غذای سرد باید بیاورید یا در یکی از رستوران های ساحلی غذا بخورید . جایی برای ماندن در این پارک وجود ندارد و چادر زدن ممنوع است .
بجز پاسگاه و چهار رستوران ، ساختمان دیگری در آن وجود ندارد . برای رفتن به این پارک می توانید از وسیله نقلیه شخصی یا مینی بوس استفاده کنید که در تابستان هر 15 دقیقه یک بار از کوش آداسی حرکت می کند . سواحل شمالی آن برای شنا خوب است و در کل 4 پلاژ اصلی دارد . گردشگرانی که کودک به همراه دارند می توانند در آب های کم عمق پلاژ ایچملر ، بزرگترین خلیج این پارک و تنها ساحل شنی آن شنا کنند .

10- بازار ماهی : این بازار سمت راست ورودی بند قرار دارد . می توانید در آنجا ماهی های تازه صید شده بخرید . ماهی هایی همچون ماکرل ، هشت پا ، ماهی بس ، شاه ماهی خاکستری ، شاه ماهی قرمز ، آنچووی ، ماهی پورگی ، ماهی مرکب و انواع دیگر ماهی ها را در این بازار خواهید یافت . در رستوران ها هم ماهی های خوبی هست که می توانید در آنها هر روز ماهی تازه بخورید . ترک ها بعد از خوردن ماهی در قهوه خانه محلی ماهیگیران در نزدیکی بازار ماهی ، چای ترک می نوشند .