نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مسیرهای جایگزین سفر زمینی به سوریه اعلام شد

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1390/11/16
تا اطلاع ثانوی هر گونه تردد و خروج زائران ایرانی از مرزهای زمینی به سوریه ممنوع است. سردار صادقی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به ناامنی های اخیر در برخی مرزهای کشور خروج زائران ایرانی تا اطلاع ثانوی از مسیر زمینی به سمت سوریه ممنوع است. وی ادامه داد: ما به تمام سازمانها و پایانه های مسافربری ابلاغ کردیم که از هر گونه سفر زمینی به خارج از کشور ممانعت می کنیم. رئیس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا اظهار داشت: از شب پنجشنبه به تمام مرزها و ارگانهای مربوطه ابلاغ شده که از سفرهای زمینی به سوریه جلوگیری شود و از امروز این طرح در حال اجرا است. سردار صادقی خاطر نشان کرد: توصیه ما به تمام زائران ایرانی است که اگر قصد تشرف به عتبات عالیات دارند از مسیرهای هوایی یزد، ارومیه، مشهد و اصفهان تردد نمایند. باشگاه خبرنگاران جوان (www.yjc.ir)