نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تانزانیا ، مقصد جدید طبیعت ‌گردی آفریقا

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1392/02/07

در شرایطی که کشورهای اروپایی و آمریکایی با بحران مالی دست به گریبان هستند که این امر کاهش سفر گردشگران این مناطق به دیگر کشورها را در پی داشته ، در سال 2012 تعداد گردشگران تانزانیا از این مناطق رشد چشمگیری داشته است .
به گزارش آل افریکا ، براساس اعلام یکی از مسئولان صنعت گردشگری تانزانیا ، این کشور در سال 2012 میزبان یک میلیون و 200 هزار گردشگر بود که حاصل آن ورود دو میلیارد و هفتاد میلیون دلار به چرخه اقتصادی تانزانیا بود . بیشتر گردشگران تانزانیا از کشورهای اروپایی و آمریکا بودند که مناطق شمالی این کشور را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده بودند .

در شمال تانزانیا جاذبه‌های طبیعت‌ گردی زیادی وجود دارد که از آن جمله می‌توان به پارک ملی «سرنگتی» اشاره کرد که از آن بعنوان یکی از عجایب هفت گانه طبیعی قاره آفریقا نام برده می‌شود .
دولت تانزاینا همچنین قصد دارد با اجرای یک راهبرد پنج ساله و با جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در صنعت گردشگری ، این صنعت را به دومین منبع نخست درآمد این کشور تبدیل کنند که می‌تواند رشد بسیار بالای اقتصادی و درآمدزایی دائمی به همراه نرخ اشتغال بالا در زمان کوتاه در پی داشته باشد .

تانزانیا در سال 2011 میزبان 800 هزار گردشگر بود و اکنون دولت این کشور قصد دارد با احداث فرودگاه‌های جدید ، توسعه 16 پارک ملی و احداث هتل‌های سازگار با محیط‌ زیست ، تانزانیا را به مقصد یک میلیون و 600 هزار گردشگر در سال 2015 تبدیل کند .
در حال حاضر صنعت گردشگری تانزانیا که به دلیل داشتن حیات ‌وحش زیبا ، تنوع گیاهی ، تنوع فرهنگی غنی و سواحل زیبا ، شهرت جهانی دارد ، پس از صادرات طلا و محصولات کشاورزی سومین منبع درآمد این کشور محسوب می‌شود .