امروز دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶21 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

جاذبه ها و تفریحگاه های مارماریس

جاذبه ها و تفریحگاه های مارماریس
289 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/02/04
: تاریخ

اگر به دنبال توصیه ها و راهنمایی های توریستی برای سفر به مارماریس هستید و می خواهید از مکان های دیدنی و تفریحی شهر زیبای مارماریس اطلاع یابید ، با ما همراه شوید .

بازار بزرگ - در این بازار بیش از 1000 مغازه کوچک وجود دارد و اگر به این شهر سفر کردید حتماً سری به این بازار بزنید . در اینجا می توانید سوغاتی هایی مانند قالی ، قهوه ترک ، داروهای گیاهی ، ادویه ، چای ، ظروف سرامیک ، محصولات چرمی ، عطر ، ساعت ، لباس و همچین کیف و کفش و جواهرات و بدلیجات بخرید که اکثراً برندهای واقعی نیستند ، ولی بسیار شبیه واقعی بوده و ارزان قیمت می باشند . فروشنده ها اکثراً از شما دعوت می کنند داخل مغازه بروید ، ولی اگر مایل نبودید مغازه های بیشتری وجود دارد که می توانید سر قیمت با آنها چانه بزنید .

قلعه - قلعه مارماریس در سال 1522 هنگامیکه سلطان سلیمان عثمانی قصد لشگرکشی به رودز داشت ، بازسازی شد تا پایگاه نظامی او باشد . در سال 1979، کار مرمت و بازسازی بر روی آن انجام شد تا به شرایط اولیه اش برگردد . با تلاش های وزارت فرهنگ ، این قلعه تبدیل به موزه شد . همان زمانی که این قلعه در بازار ساخته شد ، یک کاروانسرای کوچک عثمانی هم توسط مادر سلطان سلیمان ، عایشه حفصه سلطان ، ساخته شد .

تور تفریحی با قایق - صدها قایق کوچک و بزرگ در منطقه بازار و مناطق مختلف مارماریس ، از لنگرگاه اصلی عازم دریا می شوند . تورهای روزانه به سمت جزایر و خلیج های کوچک اطراف برنامه ریزی می شوند . جزیره پارادایس (نیمارا) روبروی مارماریس ، ترنج ، کوملوبوک ، چیفتلیک و غار فسفری ، محبوب ترین مقاصد تورهای روزانه هستند .

سواحل مارماریس - در ترکیه تقریباً اکثر پلاژها تمیز ، مرتب و راحت هستند . دستفروش ها در پلاژها اجازه دستفروشی ندارند و شما آنها را نمی بینید . مناظر ساحلی بسیار زیبا و آرامبخش بوده و کوه های سبز و دریای آبی و آفتاب بسیار دلپذیر چشم شما را نوازش می دهد .

مقبره های باستانی ، ساحل لاک پشت و حمام گِل دالیان - ساحل لاکپشت دومین ساحل و پلاژ بزرگ ترکیه است . قایق تفریحی شما را به بازدید از مقبره های صخره ای پادشاهان و لذت بردن از حمام گل و لای می برد .

آکوا پارک - این پارک آبی برای کودکان و حتی بزرگسالان بسیار سرگرم کننده است . قیمت ها بسیار مناسب هستند و بلیت ها برای بچه های زیر 5 سال رایگان و برای بچه های زیر 11 سال نیم بها هستند . همه سایبان ها هم رایگان هستند . از این پارک نمای بسیار زیبایی از مارماریس مشخص است .

خلیج کوچک بیزانسی - مناظر زیبای کوه ها و دریا و آّب های زلال و شفاف این خلیج شما را مسحور می کند .

پاموک کاله - منطقه طبیعی پاموک کاله و شهر افسوس و خانه مریم مقدس از جاذبه های این ناحیه است .

غواصی - مدرسه غواصی برادران باراکودا با مربیان کاملاً آموزش دیده که بسیار خونگرم هستند به شما در غواصی کمک می کنند . غواصان درجه یک هم برای غواصی به این منطقه می آیند .

محله قدیمی - این محله مکان جالبی در مارماریس است که دور قلعه قرار دارد و دالان ها و پله های مارپیچ به دور ساختمان های قدیمی زیبا و حیاط هایی با درهای قدیمی و خانه های یونانی ، همه به شما حس بودن در یونان می دهند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: