نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

زندان مخوف ، جاذبه جدید گردشگری هلند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/02/04

یک زندان مخوف که به یک هتل لوکس تبدیل شده در ماه‌های اخیر به جاذبه جدید گردشگری هلند تبدیل شده است .
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، از چند ماه قبول زندان مخوف «هت آریتسیوس» که با صرف هزینه 15 میلیون یورویی به یک هتل لوکس تبدیل شده ، در ماههای اخیر گردشگران خارجی زیادی را به سمت خود جلب کرده است .
به گزارش تریپ ادوایزر ، این زندان برای نزدیک به 150 سال محل نگهداری زندانیان خطرناک زیادی بود و تا آخرین روز کاری‌اش در سال 2007 نیز هیچ زندانی نتوانست از آن فرار کند .

زندان هت آریتسیوس در حال حاضر به یک هتل لوکس با امکاناتی شامل 24 اتاق ، 12 سوئیت و دیگر امکانات رفاهی از جمله مرکز خرید ، استخر ، سونا و زمین تنیس تبدیل شده است .
همچنین در این زندان که هزینه هر شب اقامت در سوئیت‌های آن حدود 700 یورو است ، بهترین غذاها توسط سرآشپزهای فرانسوی پخته می شود .
هلند در سال‌های اخیر یکی از موفق‌ترین کشورهای جهان در جذب گردشگر بوده و صنعت گردشگری علاوه ‌بر صادرات گل و تولیدات صنعتی از منابع اصلی درآمد دولت این کشور محسوب می‌شود .