نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

وام 50 ميليارد دلاري به شرکتهاي هواپيمايي دردي را دوا نمي‌کند

خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ حمل و نقل ـ چندي پيش وزير راه و شهرسازي از اختصاص اعتبار از محل صندوق توسعه ملي به شرکتهاي هواپيمايي و بخش خصوصي فعال درصنعت حمل و نقل خبر داد اين در حالي است که گفته مي‌شود ارائه اعتبار به صنعت حمل و نقل مشروط بر اين که پس گرفته نشود منجر به توسعه اقتصادي مي‌شود. "مسعود دانشمند" رئيس حمل و نقل اتاق بازرگاني ايران در گفت و گوبا CHN، گفت:« وام به ايرلاين‌هاي داخلي مشروط بر اين که بلاعوض باشد منجر به توسعه در صنعت حمل‌ و نقل هوايي مي‌شود.» وي خاطر نشان کرد:«ايرلاين‌هاي داخلي به قدري مشکل دارند که ارائه50 ميليارد دلار براي شرکت‌هاي هواپيمايي بزرگ چون ايران ايرپاسخگوي مشکلاتشان نخواهد بود.» دانشمند افزود:«اما اگر اين مقدار وام به عنوان تامين ارزي ايرلاين‌ها به شرکتهاي هواپيمايي کوچکتر ارائه شود مي‌تواند تا حدودي مشکلات آنان را رفع کند.» رئيس حمل و نقل اتاق بازرگاني ايران در ادامه با اشاره به اين که دولت بايد شرکتهاي هواپيمايي را مجبور به گرفتن مجوزهاي استاندارد ISO، بکند خاطرنشان کرد:«در صورتي که شرکتهاي هواپيمايي مجو‌زهاي استاندارد را اخذ کنند همگام با کشورهاي ديگر مي‌تواند به مشتريان ارائه خدمات دهد و اين اتفاق نيازمند ارائه وام‌هاي کلان به صنعت حمل و نقل هوايي در راستاي افزايش کيفيت است.» به گفته وي، اين وام‌هاي خرد براي شرکتهاي هواپيمايي بزرگ ناچيز است و بهتراست براي ارائه وام با برنامه ريزي صحيح‌تري پولها را تقسيم کند.» دانشمند همچنين در مورد رتبه‌بندي ايرلاين‌ها گفت:«رتبه‌بندي ايرلاين‌ها مبني براينکه چه شاخصي براي آن تعريف مي‌شود اهميت دارد و در صورتي که با برنامه‌ريزي صحيحي انجام‌شود در کيفيت تاثير دارد.»