نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سئول ، خواهر خوانده جذاب تهران

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1392/02/02

کره جنوبی در شرق آسیا ، در نیمه جنوبی شبه جزیره کره ، بین کره شمالی و دریاهای ژاپن ، چین شرقی و دریای زرد قرار گرفته است . این کشور از نظر بزرگی یکصد و هشتمین کشور جان به شمار می رود ، 49/2 میلیون نفر جمعیت دارد و از این نظر بیست و چهارمین کشور پرجمعیت جهان محسوب می شود .
سئول پایتخت کره جنوبی است . این شهر بیش از دو هزار سال است که از سکونتگاه های اصلی منطقه خود به شمار می آید و بنیاد آن به سال 18 پیش از میلاد باز می گردد . باکجه یکی از سه پادشاهی اصلی کره ، پایتخت خود را در جایی که هم اکنون جنوب خاوری سئول است ، قرار داد .

این شهر پایتخت دودمان گوجوسان هم بوده است . پس از تشکیل کشور کره جنوبی در سال 1948، سئول به عنوان پایتخت این کشور برگزیده شد . واژه سئول در زبان کره ای خود به معنای پایتخت است .
مانند سایر مردمان آسیای دور ، مردم کره یکی از با اخلاق ترین و از نظر زبانی همگن ترین مردم جهان هستند ، سالمندان از ارزش و احترام خاصی در میان مردم برخوردارند و خانواده ، مهمترین بخش زندگی مردم کره است .
به این دلیل ، رفاه خانواده دارای ارزش ویژه ای است . در زمان دیدار از خانواده کره ای حتما هدیه ای برای آنها تهیه کنید . هدایای کوچک مناسب تر هستند . آنها معمولا روی زمین می نشینند ، غذا می خورند و می خوابند . از این رو آنها انتظار دارند که کفش خود را قبل از ورود به منزل آنها از پا دربیاورید . در زمان سفر یا برنامه گروهی هزینه ها بین افراد تقسیم می شود . نحوه تقسیم بندی هزینه ها توسط مسن ترین فرد گروه کنترل می شود . در سفر به کره جنوبی به یاد داشته باشید که انعام دادن به افراد ، جزو آداب کره ای ها نیست از این رو پرداخت آن الزامی ندارد مگر اینکه فرد اصرار در کمک داشته باشد .

خیابان تهران
در سال 1351 و در پی سفر شهردار وقت تهران به کره جنوبی ، سئول به عنوان خواهر شهر تهران برگزیده شد و نامگذاری خیابان تهران در سئول و خیابان سئول در تهران به همین مناسبت انجام شده است . خیابان تهران در سئول در منطقه گنگنم قرار دارد ؛ مرکز تجمع ساختمان های بزرگ و دفاتر شرکت های عمده تجاری ، بانک ها و شرکت های صنعتی مانند سامسونگ و ال جی است .
خیابان تهران در سئول که یکی از بهترین ، زیباترین و گران قیمت ترین خیابان های سئول است ، از یک سو به مرکز شهر متصل است و از سوی دیگر به ورزشگاه المپیک کره .

آسمانخراش موجی شکل در سئول
این آسمانخراش 130 متری به تازگی توسط یک شرکت هلندی به اتمام رسیده است . نوع موجی که در طراحی این ساختمان به کار رفته باعث شده تا نمای ساختمان از هر طرف متفاوت باشد .