نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف آثار باستانی توسط پلیس مرزی آمریکا

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1392/01/27

آثاري باستاني و کمياب متعلق به نخستين ساکنان قاره امريکا ، در مناطق مرزي اين كشور و مکزيک از سوي گشت مرزي کشف شد .
به گزارش آريزونا ريپابليک ، در منطقه‌اي حفاظت شده در ناحيه «توکسان» در جنوب ايالت آريزونا ، باستان ‌شناسان در حال مطالعه روي کوزه‌هايي قديمي‌اند که پليس مرزي امريکا در يک منطقه کوهستاني دور افتاده کشف کرده بود .

باستان‌ شناسان قدمت اين کوزه‌ها را چند صد سال اعلام کرده‌اند اما اطلاع دقيقي از زمان ساخت يا سازندگان آن‌ها در دست نيست .
اين کوزه‌ها که به رنگ سرخ مايل به قهوه‌اي‌اند و براي ذخيره آب و غذا مورد استفاده قرار مي‌گرفتند ، ظاهري کاملا سالم دارند ، از اين رو يکي از اکتشافات نادر در اين منطقه به شمار مي‌آيند .

باستان ‌شناسان با اشاره به اين که آثاري از اين دست غالبا به صورت شکسته شده کشف مي‌شدند ، افزودند ، به احتمال بسيار زياد ساکنان نخستين اين سرزمين ، اين آثار را به صورت عمدي در اين محل پنهان کرده بودند .
گفتني است پليس‌هايي که در حال گشت‌زني در مناطق مرزي براي جلوگيري از مهاجرت غيرقانوني به داخل امريکا بودند ، اين کوزه‌ها را کشف کردند .