نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

میزبانی «کلزیوم» از ۶ میلیون گردشگر

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1392/01/26

بناي تاريخي مشهور «كلزيوم» شهر رم در كشور ايتاليا كه در سالهاي اخير به يكي از سه مقصد برتر گردشگري اين كشور تبديل شده ، در سال 2011 ميزبان بيش از شش ميليون گردشگر بوده است .
به گزارش رويترز ، كلزيوم در شرايطي ميزبان از بيش از شش ميليون گردشگر را در سال 2011 تجربه كرده كه تعداد گردشگران اين بنا در سال 2001 تنها يك ميليون نفر بود . كارشناسان علت اصلي رشد چشمگير گردشگران كلزيوم را ساخت فيلم مشهور «گلادياتور» مي‌دانند ، اين در حالي است كه پس از آنكه مدتي قبل منابع خبري از كج‌ شدن بخشي از از اين بنا خبر دادند ، دولت ايتاليا از آغاز پروژه‌ي مرمت كلزيوم در ماه دسامبر خبر داد .

براساس بررسي‌هاي كارشناسان ، بخش جنوبی كلزيوم 2000 ساله به دليل تردد اتومبيل‌ها و يا ايجاد شکستگی در پي سنگی این بنا که قُطر آن به 13 متر می‌رسد ، حدود 40 سانتیمتر نشست کرده است .
در اين شرايط پروژه‌ي مرمت كلزيوم با حمايت مالي شركت توليد كفش «تد» كه مالك آن خود را يكي از علاقه‌مندان به آثار تاريخي ايتاليا مي‌داند ، از ماه دسامبر با هزينه‌اي بيش از هشت ميليون يورو در قالب برنامه‌‌اي 30 ماهه آغاز مي‌شود .

كلزيوم شهر رم كه آخرين پروژه مرمت آن 73 سال پيش انجام شده و زيباترين كلزيوم ايتاليا و يكي از مقاصد برتر گردشگري اين كشور محسوب مي‌شود ، در سال 70 بعد از ميلاد در زمان فرمانروايي يكي از امپراتورهاي تمدن رم باستان به نام «وسپاسيان» احداث شد و سپس در سال‌هاي بعد توسط «تيتوس» ، پسر «وسپاسيان» گسترش يافت .
ايتاليا به دليل داشتن آب ‌‌و هواي مديترانه‌‌يي و جاذبه‌هاي گردشگري متنوع از جمله آثار تاريخي از تمدن روم باستان در شهرهاي مختلف ، به‌ ويژه رم ، فلورانس و ونيز ، يكي از كشورهاي محبوب گردشگران است .

اين كشور سالانه به طور متوسط ميزبان ‌20 ميليون گردشگر است . اين امر صنعت گردشگري را به يكي از اركان اقتصاد ايتاليا تبديل كرده و پنج درصد از توليد ناخالص داخلي ايتاليا به اين صنعت اختصاص يافته است .