نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف پیکره‌های ۶۰۰۰ ساله گلی

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/01/26

سرپرست گروه باستان ‌شناسي لايه‌ نگاري تپه تاريخي سرسختي شازند در استان مركزي از كشف پيكره‌هاي 6000 ساله گلي انسان و حيوان در اين منطقه خبر داد .
غفور كاكا افزود : در اين لايه ‌نگاري ، 33 پيكره گلي مربوط به دوران مس ، مفرغ و آهن كشف شده كه 30 پيكره آن به شكل حيوان و سه پيكره انسان است .

وي گفت : بيشترين پيكره‌هاي گلي حيواني كشف شده در اين كاوش‌ها مربوط به بز و گوسفند است كه دست‌ها ، پاها و سرهاي آنها شكسته شده و بيانگر آن است كه پيشينيان اين منطقه با اين كار موفقيت در شكار را آرزو مي‌كرده‌اند .
سرپرست گروه باستان شناسی لایه نگاری تپه تاریخی سرسختی در استان مركزی افزود : این پیكره ها با نمونه های مشابه از پیكره های گلی تپه سیلك كاشان ، تپه گیان نهاوند ، گنج دره كرمانشاه و تپه گوران لرستان مشابهت دارد .