نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمايش ماشين‌ حساب 2100 ساله در يونان

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1390/12/21
صدها اثر تاريخي از جمله يك ماشين حساب 2100 ساله در يونان به نمايش درآمدند. صدها اثر تاريخي ازجمله يك ماشين حساب 2100 ساله كه از بقاياي يك كشتي يوناني به دست آمده‌اند، از روز گذشته در يونان به نمايش درآمدند. به گزارش آتن نيوز، اين آثار تاريخي در سال 1900 در سواحل يونان كشف شدند و علاوه‌بر ماشين حساب 2100 ساله و ده‌ها مجسمه، سکه‌هايي کمياب با قدمتي در حدود 2100 سال كه تصاويري از خدايان و الهه‌هاي باستاني و قهرمانان حماسي تمدن يونان باستان بر آنها نقش بسته است نيز كشف شده‌اند كه در نمايشگاهي در شهر آتن به نمايش درآمد‌ه‌اند. ماشين حساب 2100 ساله برنزي كه در اين نمايشگاه به شدت مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفته است، ابعادي در حدود 33 سانتي‌متر ارتفاع، 17 سانتي‌متر عرض و هفت سانتي‌متر ضخامت دارد و كشف راز چگونگي استفاده از آن سال‌ها به طول خواهد انجاميد. نمايش اين آثار تاريخي در شرايطي صورت مي‌گيرد كه دولت يونان با سياست‌هاي رياضت اقتصادي قصد كاهش مشكلات اقتصادي را دارد، درحاليكه اين سياست‌ها موجب كاهش بودجه فرهنگي به ويژه‌ي بودجه حفاظت از موزه‌ها و محوطه‌هاي تاريخي شده است. اين در حاليست كه حدود يك ماه قبل نيز در جريان اين سرقت مسلحانه كه به استعفاي وزير فرهنگ يونان انجاميد، دهها اثر تاريخي غيرقابل ارزش‌گذاري شامل مجسمه‌هاي سفالي و برنزي را از موزه مشهور شهر المپيا به سرقت بردند. ايسنا