نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بهترین شهرهای جهان برای آفتاب گرفتن

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1392/01/21

ساحلي به رنگ سياه قناري

جزاير قناري، اسپانيا

جزاير قناري مجمع الجزايري است كه جزو اسپانيا محسوب مي شود. اين مجمع الجزاير از جزيره هايي مختلف تشكيل شده است كه هر كدام ويژگي هاي خاص خود را دارند. تنريف مشهورترين اين جزيره هاست كه يك شهر استوايي بندري به همين نام دارد با هتل هايي بسيار زيبا، سواحل عالي با امكان شنا، قايق سواري و حتي پاراگلايدر، جزيره ال هيرو، ويلاهاي زيبايي دارد كه به مسافران، با پلاژ اختصاصي و يك قايق اجاره داد مي شود. «لانزاروته» هم يك جزيره آتشفشاني است كه سواحل و ماسه هاي آن به رنگ مشكي هستند. دماي هوا در اين هفته ها در جزاير قناري حدود 25درجه سانتي گراد است و به راحتي مي توانيد در آن ها شنا كنيد يا حمام آفتاب بگيريد. از لحاظ خوراكي ها هم نگران نباشيد انواع و اقسام غذاها و رستوران هاي فست فود معروف در دسترس شما هستند.

 

ماهيگيري حرفه اي

آلگاوه، پرتغال

اين شهر بندري پرتغال به دليل ساحل هايش و غذاهاي دريايي اش شهرت دارد. دماي متوسط هوا در آن، در اين روزها حدود 20درجه سانتي گراد است و درياي آن چنان آرام است كه مي توانيد با قايق پايي يا پارويي حسابي از ساحل دور شويد و راحت برگرديد. در اين بندر، تورهاي مسافرتي امكان رفتن به ماهيگيري، همراه ماهيگيران حرفه اي را براي شما فراهم مي كنند. در اين بندر امكان تجربه كردن انواع غذاهاي بومي پرتغالي، اسپانيايي و حتي آفريقايي را داريد.

 

اگر مي خواهيد به ديدن تاريخ برويد

مصر

روزهای پر التهاب مصر به پایان رسیده در مصر شما هم مي توانيد از طبيعت و هم از تاريخ لذت ببريد. در سفر به «كارنار ولاكسور» مي توانيد از هواي آفتابي و ساحل زيبا لذت ببريد و از قاهره هم مي توانيد به ديدن اهرام ثلاثه و آثار باستاني بي نظير مجاور آن برويد. بازديد از صحراي زيبا و قايق سواري روي رود نيل ديگر تجربه هايي است كه در اين روزها در مصر در انتظار شماست. دماي هواي شهرهاي مصر در اين روزها به طور متوسط بين 32 تا 35 درجه سانتي گراد است. ذائقه هاي مصري ها هم بسيار به ايراني ها نزديك است و از لحاظ خوراكي به مشكل برنخواهيد خورد.

 

براي ماه عسل

مالديو

پيشنهاد هميشگي بسياري از تورهاي مسافرتي به زوج هاي جواني كه مي خواهند ماه عسل خود را جشن بگيرند جزاير مالديو در اقيانوس آرام، در نزديكي هند است. اين مجمع الجزاير به دليل ساحل هاي زيبا و تميز درياي آبي با آب گرم و زيبايي هاي طبيعي اش شهرت دارد. درختان و گياهان استوايي و ويلاهاي جاي گرفته در دل جنگل ها و صخره ها منظره هاي فوق العاده اي را شكل مي دهند. بعضي از جزيره ها بسيار كوچك هستند و تنها يك ويلا در آن ها واقع است و فقط يك زوج ساكن آن ها مي شوند و مايحتاج روزانه آن ها توسط قايق براي شان آورده مي شود اما شايد به دلايل ايمني، بهتر باشد از اين جزاير دونفره صرف نظر كنيد. اين روزها دماي هوا در مالديو بين 32 تا 35درجه البته با شرجي بالاست. يادتان باشد كه غذاهاي مالديو اصولا بسيار تند هستند و براي همين بايد در انتخاب غذا دقت كنيد.

 

شهر مهماني ها

ريودوژانيرو، برزيل

شهر مشهور برزيل به شهري شهرت دارد كه نمي خوابد. در سواحل ريو مي توانيد موج سواري كنيد، سوار قايق يا جت اسكي شويد و حتي با پاراگلايدر يا بالون به آسمان برويد. در اين روزها شهر ريو خيلي شلوغ نيست و شما مي توانيد با خيال راحت در تمام شهر گردش كنيد و از زيبايي هاي آن لذت ببريد اما حواس تان باشد كه شب ها اين شهر اصلا امن نيست و حتما بايد همراه گروه باشيد. در ضمن در تمام ساعات روز مراقب سارقان و جيب برها باشيد. يادتان باشد كه حتما از تله كابين مشهور شهر استفاده كنيد و از بالاي كوه ها به منظره زيباي غروب آفتاب در شهر ساحلي نگاه كنيد. دماي هواي اين روزهاي شهر بين 30 تا 35 درجه سانتي گراد است .

 

ملاقات با كانگوروها

استراليا

اگر بتوانيد در يك سفر به استرالیا همه نقاط ديدني اين قاره سر بزنيد واقعا شاهكار كرده ايد. شهر ملبورن با آثار خاص معماري اش، سيدني با ساحل فوق العاده اش و جزيره ويتسانه با جنگل هاي استوايي اش توصيه هاي فوق العاده اي هستند. بر اساس گفته هاي پزشكان در استراليا بايد بيشتر از ساير نقاط جهان به فكر حفاظت از پوست و چشمان خودتان در مقابل اشعه هاي مضر (UV) خورشيد باشيد. در استراليا مي توانيد به تماشاي كانگوروها برويد و آبشارهاي فراواني را هم ببينيد اما در صحراها مواظب انواع و اقسام حشرات و خزنده هاي خطرناك باشيد