نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

يك هتل شكلاتي گردشگران را به «روسيه» مي‌كشاند

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1392/01/19

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ، در شرايطي كه مقامات صنعت گردشگري «روسيه» اميدوارند كه برگزاري مسابقات جام فوتبال در اين كشور در سال 2018، صنعت گردشگري «روسيه» را متحول كند ، از مدتي قبل و در آستانه فصل زمستان ، يك هتل شكلاتي به جاذبه جديد گردشگري اين كشور تبديل شده است .
به گزارش نيوز آنلاين ، اين هتل شكلاتي كه تمام وسايل و ابزارهاي آن با استفاده صدها كيلو شکلات ساخته شده ، در شهر «مسكو» ، پايتخت روسيه واقع شده و در روزهاي اخير ميزبان هزاران گردشكر بوده ، اين در حالي است كه براي اينکه شکلات‌هاي ساخته شده آب نشوند ، دماي هواي اين اتاق همواره ثابت است .

هتل شكلاتي در شرايطي به جاذبه جديد گردشگري روسيه تبديل شده كه مقامات صنعت گردشگري روسيه اميدوارند كه برگزاري مسابقات جام فوتبال در اين كشور در سال 2018 ، صنعت گردشگري روسيه را متحول كند .
كشور روسيه با وجود بهره‌ بردن از جاذبه‌هاي گردشگري به‌ ويژه كاخ‌هاي زيبا ، موزه‌هاي غني و طبيعت بكر سهم كمي از درآمدهاي جهاني حاصل از صنعت گردشگري دارد ، اين در حالي است كه كارشناسان قوانين سخت صدور ويزا و نرخ بالاي اقامت در هتل‌هاي اين كشور را از عوامل اصلي تمايل كم گردشگران براي سفر به روسيه مي‌دانند .

در اين شرايط دولت روسيه قصد دارد تا با ايجاد تغييراتي در قوانين صدور ويزا و هم ‌چنين توسعه زير ساخت‌هاي گردشگري اين كشور ، روسيه را به يكي از مقاصد برتر گردشگري جهان تبديل كرده و شرايط لازم براي ميزباني از حداقل يك ميليون گردشگر در زمان برگزاري مسابقات جام جهاني فراهم كند ، اين در حالي است كه دولت روسيه براي جذب گردشگر به دو شهر «مسكو» و «سن پطرزبورگ » كه از جاذبه‌هاي گردشگري متنوعي بهره مي‌برند ، حساب ويژه‌اي باز كرده و قصد دارد در نخستين گام اقداماتي را در زمينه توسعه فرودگاه هر دو شهر و توسعه‌ زير ساخت‌هاي حمل ‌و نقل شهري انجام دهد .