امروز یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶24 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

صنايع دستي ايران مي‌تواند گردشگر جذب کند

صنايع دستي ايران مي‌تواند گردشگر جذب کند
204 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/01/19
: تاریخ

صنايع دستي و هنرهاي سنتي ايران بسيار جذاب و غني است که ايرانيان مي‌توانند از اين هنر براي جذب گردشگر به کشور خود استفاده کنند  .
خبرنگار مجله آتيکا پرس يونان در گفتگو با خبرنگار ميراث آريا (chtn) ، با بيان اين مطلب گفت : در سفر به ايران جاذبه‌هاي گردشگري بسيار زيباتر از کشورم را در آنجا ديدم که براي من بسيار جالب بود  .
بوسنا کوديس آنتونيس افزود : من در سفر به ايران از موزه سعد آباد و برخي از جاذبه‌هاي گردشگري ، تاريخي و طبيعي شهر تهران بازديد کردم و خيلي دوست دارم يکبار ديگر براي تهيه گزارش به ايران سفر کنم  .

وي با بيان اينکه صنايع دستي ايران بسيار جذاب بود ، تصريح کرد : تاريخ ، صنايع دستي و موسيقي ايران بسيار غني است و ايرانيان مي‌توانند از اين موارد براي جذب گردشگر از کشور يونان و ساير نقاط دنيا استفاده کنند  .
کوديس آنتونيس اضافه کرد : در نخستين سفرم به ايران از جاذبه‌هاي گردشگري اين کشور در سايت شخصي‌ام نوشتم که در نظر دارم در سفري ديگر اين اطلاعاتم را کامل تر کنم  .

وي خاطر نشان کرد : در زمينه صنايع دستي ايران نيز پيشنهاد مي کنم بايد با برخي از شرکت‌هاي صنايع دستي ايران تعامل و مذاکره شود تا اين صنايع را براي معرفي به کشور يونان بفرستند  .
کوديس آنتونيس در ادامه با بيان اينکه لباس هنرمندان موسيقي آئيني خراسان شمالي که در هفته فرهنگي ايران در يونان برنامه اجرا مي‌کنند بسيار به لباس هنري يوناني‌ها شبيه است ، گفت : در اين مراسم از موسيقي و نحوه اجرا بسيار لذت بردم .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: