نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

صنايع دستي ايران مي‌تواند گردشگر جذب کند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/01/19

صنايع دستي و هنرهاي سنتي ايران بسيار جذاب و غني است که ايرانيان مي‌توانند از اين هنر براي جذب گردشگر به کشور خود استفاده کنند  .
خبرنگار مجله آتيکا پرس يونان در گفتگو با خبرنگار ميراث آريا (chtn) ، با بيان اين مطلب گفت : در سفر به ايران جاذبه‌هاي گردشگري بسيار زيباتر از کشورم را در آنجا ديدم که براي من بسيار جالب بود  .
بوسنا کوديس آنتونيس افزود : من در سفر به ايران از موزه سعد آباد و برخي از جاذبه‌هاي گردشگري ، تاريخي و طبيعي شهر تهران بازديد کردم و خيلي دوست دارم يکبار ديگر براي تهيه گزارش به ايران سفر کنم  .

وي با بيان اينکه صنايع دستي ايران بسيار جذاب بود ، تصريح کرد : تاريخ ، صنايع دستي و موسيقي ايران بسيار غني است و ايرانيان مي‌توانند از اين موارد براي جذب گردشگر از کشور يونان و ساير نقاط دنيا استفاده کنند  .
کوديس آنتونيس اضافه کرد : در نخستين سفرم به ايران از جاذبه‌هاي گردشگري اين کشور در سايت شخصي‌ام نوشتم که در نظر دارم در سفري ديگر اين اطلاعاتم را کامل تر کنم  .

وي خاطر نشان کرد : در زمينه صنايع دستي ايران نيز پيشنهاد مي کنم بايد با برخي از شرکت‌هاي صنايع دستي ايران تعامل و مذاکره شود تا اين صنايع را براي معرفي به کشور يونان بفرستند  .
کوديس آنتونيس در ادامه با بيان اينکه لباس هنرمندان موسيقي آئيني خراسان شمالي که در هفته فرهنگي ايران در يونان برنامه اجرا مي‌کنند بسيار به لباس هنري يوناني‌ها شبيه است ، گفت : در اين مراسم از موسيقي و نحوه اجرا بسيار لذت بردم .