نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف فسیل دایناسوری ناشناخته در استرالیا

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/01/18

ديرينه‌ شناسان در منطقه کويينزلند استراليا ، موفق به کشف فسيل دايناسوري شدند که نمونه آن تاکنون در اين منطقه يافت نشده بود .
به گزارش نشريه اي بي سي ، محققان اين موجود را گونه‌اي از خزنده‌هاي پيش از تاريخ مي‌دانند اما با توجه به شکل اندام‌هاي کشف شده نظري در خصوص نوع و گونه آن اعلام نکردند .
" ديويد اليوت " سرپرست گروه باستان ‌شناسي گفت : کاوش در اين منطقه نزديک به يک هفته طول کشيد اما هنوز نمي‌توان نظري قطعي در مورد فسيل‌هاي کشف شده داد .
وي افزود : آنچه در اين کاوش به دست آمد ، يک استخوان کوچک ران است که کاملا با نمونه‌هايي که تاکنون کشف شده‌اند ، تفاوت دارد .
باستان ‌شناسان اعلام کردند تاکنون فسيل‌هايي از 15 استخوان کشف شده است که با تمام فسيل‌هاي کشف شده تاکنون متفاوت‌اند و نمونه‌هايي همانند آن‌ها يافت نشده است .
گفتني است گذشته از کمياب بودن ، اين فسيل‌ها بسيار شکننده‌اند به ‌گونه‌اي که نزديک شدن بيش از حد موجب ترک برداشتن آن‌ها خواهد شد .