نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خوردن فسنجان در باغ‌های گردو

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1392/01/08


یکی از لذتبخش ترین بخش های سفر تجربه طعم هایی است که در شهر مقصد با آنها مواجه می شویم. غذاهای رسمی ایرانی در هر شهر و منطقه بنا به ذائقه مردم و مواد اولیه، به شیوه ای خاص طبخ می شوند. غذاهای شهمیرزادی هم از این قاعده مستثنی نیستند.
 
محبوب ترین غذای شهمیرزادی ته چین است. این غذا با ته چین مرغ رایج فرق دارد. ته چین شهمیرزادی با گوشت قلقلی و کشمش و زرشک تهیه می شود و در مناسبت های مختلف صرف می شود، چهارشنبه سوری یکی از این مناسبت هاست.
 
رشته پلو هم یکی دیگر از غذاهایی است که اگر مهمان خانه ای در شهمیرزاد باشید قطعا یک وعده با آن پذیرایی خواهید شد.
 
از آنجا که شهمیرزاد صاحب بزرگترین باغ های گردوی جهان است، طبیعی است که غذاهایی که با گردو تهیه می شوند جایگاهیی ویژه در سفره این شهر داشته باشد، فسنجانی که در شهمیرزاد می خورید یکی از خوش طعم ترین فسنجان هایی است که تابحال تجربه کرده اید، تفاوت اساسی این خورش با فسنجان های دیگر آن است که شهمیرزادی ها بجای رب انار از لواشک آلو برای ترش کردن فسنجان استفاده می کنند.
 
سبزی پلوی شهمیرزادی هم که رسمی ترین غذای این شهر محسوب می شود، در مهمانی ها سرو می شود. این پلو که با عدس و لوبیا چشم بلبلی و سبزی های معطر مثل تره، جعفری، گشنیز و ...تهیه شده و با گوشت گردن سرو و با لبو، سیب زمینی سرخ کرده و بادمجان سرخ شده تزیین می شود.
 
اگر برای دیدن آشنایی به شهمیرزاد سفر می کنید می توانید این غذاهای خوشمزه را امتحان کنید، در غیر اینصورت می توانید مطمئن باشید به دلیل مرغوبیت گوشت گوسفند ، یکی از لذیذ ترین کباب های زندگی تان را در رستوران های این شهر تجربه خواهید کرد.