امروز جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶18 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

بزرگ‌ترين شهر مينياتوري جهان، گردشگران را به آلمان مي‌کشاند

 بزرگ‌ترين شهر مينياتوري جهان، گردشگران را به آلمان مي‌کشاند
277 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/01/08
: تاریخ

ماکتي نسبتا بزرگ از قسمت‌هاي مختلف آلمان که در برگيرنده‌ بناها، اماکن و سازمان‌هاي مهم اين کشور است، گردشگران بسياري را به شهر برلين مي‌کشاند.

اين ماکت که پيش‌تر تنها مدلي کوچک از فرودگاه هامبورگ بود و به بزرگ‌ترين ماکت فرودگاه جهان شهرت پيدا کرده بود، هم‌اکنون در محيطي به مساحت 3 هزار متر مربع به صورت نمايشگاهي دائمي درآمده و پيوسته در حال گسترش است.

دست‌اندرکاران اين شهر ماکتي، ‌به طور روزانه در حال کار روي پروژه‌هاي جديدند و اميدوارند با تبديل کردن آن به بزرگ‌ترين ماکت دنيا، مقصدي جديد را به جاذبه‌هاي گردشگري آلمان بيفزايند و در نتيجه به جذب بيشتر گردشگر کمک کنند.

به گفته يکي از طراحان اين شهر، سعي شده مشهورترين قسمت‌هاي آلمان به صورت يکپارچه در اين ماکت جمع ‌آوري شود و تصويري جامع از زيبايي‌هاي کشور در آن به نمايش درآيد.

از جمله مناطق مهمي که در اين ماکت نصب شده‌اند مي‌توان به دروازه براندنبورگ، ساختمان رايشستاگ، مقر صدراعظم آلمان، فرودگاه، راه آهن، باغ وحش برلين و مرکز آموزش لوفت‌هانزا اشاره کرد.

در اين مدل غول‌پيکر ماکت صدها قطار، 10 هزار خودرو، 45 هزار درخت، 120 هزار منبع نور و حدود 50 هزار مجسمه کوچک از مردم نيز ديده مي‌شود.

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: