نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بزرگ‌ترين شهر مينياتوري جهان، گردشگران را به آلمان مي‌کشاند

ماکتي نسبتا بزرگ از قسمت‌هاي مختلف آلمان که در برگيرنده‌ بناها، اماکن و سازمان‌هاي مهم اين کشور است، گردشگران بسياري را به شهر برلين مي‌کشاند.

اين ماکت که پيش‌تر تنها مدلي کوچک از فرودگاه هامبورگ بود و به بزرگ‌ترين ماکت فرودگاه جهان شهرت پيدا کرده بود، هم‌اکنون در محيطي به مساحت 3 هزار متر مربع به صورت نمايشگاهي دائمي درآمده و پيوسته در حال گسترش است.

دست‌اندرکاران اين شهر ماکتي، ‌به طور روزانه در حال کار روي پروژه‌هاي جديدند و اميدوارند با تبديل کردن آن به بزرگ‌ترين ماکت دنيا، مقصدي جديد را به جاذبه‌هاي گردشگري آلمان بيفزايند و در نتيجه به جذب بيشتر گردشگر کمک کنند.

به گفته يکي از طراحان اين شهر، سعي شده مشهورترين قسمت‌هاي آلمان به صورت يکپارچه در اين ماکت جمع ‌آوري شود و تصويري جامع از زيبايي‌هاي کشور در آن به نمايش درآيد.

از جمله مناطق مهمي که در اين ماکت نصب شده‌اند مي‌توان به دروازه براندنبورگ، ساختمان رايشستاگ، مقر صدراعظم آلمان، فرودگاه، راه آهن، باغ وحش برلين و مرکز آموزش لوفت‌هانزا اشاره کرد.

در اين مدل غول‌پيکر ماکت صدها قطار، 10 هزار خودرو، 45 هزار درخت، 120 هزار منبع نور و حدود 50 هزار مجسمه کوچک از مردم نيز ديده مي‌شود.