نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راه ورود گردشگران به تبت هموارتر مي‌شود

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1392/01/07

به گزارش سفر نیوز، رونق گردشگري در منطقه خودمختار تبت مقامات اين کشور را وادار کرد تا طرحي نو براي جذب بيشتر گردشگر در تابستان سال جاري ميلادي ترسيم کنند.

مقامات اين منطقه در نظر دارند تا ساز و کار و روال جذب گردشگر را تسهيل کرده و فرصتي مناسب براي جذب بيشتر گردشگر به وجود آورند.

مقامات تبت به دليل ورود بيش از 10 ميليون و نيم گردشگر به منطقه در سال 2012 و کسب درآمدي 2 ميليارد دلاري از اين صنعت، سعي دارند راه‌هاي جديدي را براي رونق بيشتر صنعت گردشگري مد نظر قرار دهند.

مقامات گردشگري تبت پيش‌بيني مي‌کنند سهم اين صنعت در حوزه توليد ناخالص ملي تا سال 2015 به 20 درصد افزايش يابد که عامل اصلي آن رشد 10 درصدي ورود گردشگر و افزايش 15 درصدي درآمدهاي گردشگري خواهد بود.

تاکنون بيشترين آمار ورود گردشگر به تبت را گردشگران چيني تشکيل مي‌دادند که با سياست جديد مقامات تبتي انتظار مي‌رود گردشگراني از کشورهاي ديگر نيز به اين منطقه مسافرت کنند.