نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

5 جاذبه گردشگري بيش از حد شناخته شده جهان

تعداد بازدید : 217
تاریخ : 1392/01/05

اماکن و مقصدهاي متعددي را در جهان مي‌توان يافت که آن مشهوريت هميشگي را ندارند. اجتناب از ديدن اين مناطق بهترين راه براي دور کردن خاطرات کهنه است و به جاي آن بايد به دنبال اهداف گردشگري جديدي بود. آنچه در ادامه مي‌خوانيم معرفي 5 منطقه توريستي است که بيش از حد شناخته شده‌اند و ديگر نبايد آن‌ها را در فهرست اماکن مورد نظر گردشگري گذاشت.

 

سنگ بلارني، ايرلند:

براساس يک افسانه ايرلندي کسي که سنگ بلارني را ببوسد، از جانب آن شيوايي و فصاحت بيان هديه مي گيرد. اگرچه بسياري همه روزه براي به دست آوردن اين توانايي، سنگ بلارني را مي‌بوسند اما به نظر مي‌رسد تنها هديه اين سنگ، بيماري واگيرداري است که از بوسيدن آن به وجود مي‌آيد.

براي دسترسي پيدا کردن به اين سنگ بايد مسيري طولاني را پياده طي کرد و از ديواره آن که سرگيجه آور است بالا رفت و براي بوسيدن آن نيز بايد کج شد.
جايگزين: از صف‌هاي طولاني بپرهيزيد و به جاي بالا رفتن در اطراف قلعه بلارني قدم بزنيد. مجبور نيستيد بري اين کار بيمار شويد.

برج پيزا، ايتاليا:

در اطراف اين برج تعداد زيادي فروشنده دوره گرد وجود دارد که پيش از عکس گرفتن از اين برج بايد به کار آن ها سر و سامان داد. از اينرو تماشاي اين برج پر از سر و کله زدن با فروشندگاني است که لذت ديدن آن را از بين مي‌برند.

جايگزين: از کليساي رومي با آثار هنري زيباي آن بازديد کنيد. تماشاي اين کليسا چيز ديگري را براي شما عيان مي‌کند که در خيره شدن به برج پيزا وجود ندارد.

ميدان تايمز، نيويورک:

پنج ساختمان موجود در اطراف ميدان تايمز نيويورک را رستوران هاي زنجيره‌اي، تابلوهاي برقي تبليغات و تعداد زيادي باجه فروش نقشه براي گردشگران اشغال کرده است. شهروندان نيويورکي تا حد امکان سعي مي‌کنند از ورود به اين ميدان خودداري کنند زيرا بيش از حد شلوغ و پرازدحام است.

با اين ويژگي، نمي‌توان به درستي فهميد چرا مردم زحمت مسافرت به نيويورک و خيره شدن به بيلبوردها، شام خوردن در يکي از باغ‌هاي زيتون و خريد کيک از فروشگاه‌هاي اين ميدان را به خود مي‌دهند.

جايگزين: از موزه «مايل» در خيابان پنجم نيويورک ديدن کنيد. در اين خيابان موزه‌هاي مختلفي است که در کمال خلوت بودن بسيار جالب توجه هستند.

اهرام قبرستان جيزا، مصر:

شايد خواست بسياري از گردشگران مسافرت به بياباني ساکت براي ديدن اهرام قبرستان جيزا باشد. اما قبل از آن بايد بيشتر تامل کرد. نحوه ساخت اهرام در پس زمينه فروشگاه KFC امريکا وجود داشته و از زماني که در حومه شهر قاهره کشف شده بسياري را به سمت خود کشانده است. علاوه بر آن بازارهاي سياه متعددي در اطراف آن قرار گرفته و از نزديک مشاهده کردن آن غيرممکن شده است.

جايگزين: از اهرام داشور که جذاب و خلوت است ديدن کنيد.

اکواتور، اکوادور:

اگر قصد بازديد از اکواتور يا « خانه دروغ‌ها» را داريد، صبر کنيد. بسياري از گردشگران به شوق ديدن منطقه «وسط جهان» که پارکي با گل و بناهاي زيباست و به گونه‌اي بيانگر مرکز جهان با ارتفاع صفر در جه است از اين بنا بازديد مي‌کنند. اما اکواتور در اين مکان واقع نشده بلکه صدها متر دورتر از آن قرار دارد.

جايگزين: اگر مشتاق به نقاشي يا عکاسي هستيد به مدار نصف النهار گرينويچ در انگليس مسافرت کنيد. حداقل اين مکان در جايگاهي درست قرار دارد هرچند طول جغرافيايي در اين مکان صفر است.