نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمایشگاه تحولات باستان‌شناسی سایت «شادیاخ» در نیشابور برگزار می‌شود

مدیر پایگاه منطقه‌ی تاریخی ـ فرهنگی نیشابور از برگزاری نمایشگاه «تحولات باستان‌شناسی منطقه‌ی تاریخی ـ فرهنگی نیشابور» در نوروز در سایت شادیاخ نیشابور خبر داد. ابوالفضل مکرمی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار بخش میراث فرهنگی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بیان کرد: تحولات باستان‌شناسی منطقه‌ی تاریخی ـ فرهنگی نیشابور از سال 1313 که هیأت‌های باستان‌شناسی ایرانی و خارجی در این منطقه کار خود را آغاز کردند تا هفتمین فصل کاوش که امسال در این منطقه انجام شد، در این نمایشگاه در قالب پوستر و تصاویر کاوش‌ها و اشیای به‌دست آمده از آن‌ها در کنار سایت باستان‌شناسی شادیاخ معرفی می‌شود. او ادامه داد:‌ در کنار برگزاری این نمایشگاه‌، کتابچه‌ی تحولات باستان‌شناسی این منطقه به‌شکل کامل در صورت انتشار، در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد. مکرمی‌فر همچنین گفت: در صورت تخصیص اعتبار، دروازه‌های کهن‌دژ در منطقه‌ی کهن‌دژ نیشابور برای نخستین‌بار مرمت می‌شوند. برای انجام این عملیات مرمتی پیشنهاد اختصاص اعتبار به اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان داده شده، ولی هنوز با آن موافقت نشده است. سرویس: میراث فرهنگی- خبرگزاری ایسنا