نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

افزايش گردشگران قطب جنوب نگراني هاي زيست محيطي بهمراه دارد

به گزارش سفر نیوز، پس از گذشت پنج سال از بحران مالی ، صنعت گردشگری در جنوبی ترین نقطه زمین دوباره رونق گرفته است.

صرفنظر از بازنشستگان که شماری زیادی از گردشگران قطب جنوب را تشکیل می دهند، بسیاری از جوانان و افراد میان سال نیز برای انواع ورزش های آبی و لذت بردن از آسمان آبی و صاف این مناطق در سالهای اخیر به جنوبی ترین نقطه زمین سرازیر شده اند.

در این منطقه دور افتاده، منجمد و تقریبا دست نخورده طبیعی که ساکنان آن صرفا به فعالیت های پژوهشی مشغولند، رونق صنعت گردشگردی با دغدغه هایی همراه بوده است.

آلودگی های آبی و هوایی بر اثر حرکت و فعالیت قایق های گشت جهانگردان و خسارات زیست محیطی ناشی از آن بخشی از نگرانی های رونق صنعت جهانگردی است لذا در صورتیکه در اینگونه مناطق مشکلات زیست محیطی ایجاد شود برای رسیدن کمک زمان زیادی لازم است.

به گزارش آسوشیتدپرس ، مقامات پنجاه کشور عضو پیمان قطب جنوب برغم تعهدات و مسئولیت های حفظ و نگهداری محیط زیست اینگونه مناطق ، اقدامات مهمی جهت تهیه و اجرای اهداف جهانگردی برای مناطق بکر جنوب نکرده اند.

افزون برآن، دو قانون مهم کمیته بین المللی قطب جنوب نیز تاکنون اجرا نشده است.

الن همینگز، مشاور محیط زیست در مناطق قطب شمال و جنوب با ابراز ناامیدی از محقق نشدن قوانین مربوط به این منطقه گفت شاید تا پنج یا چه بسا ده سال دیگر بتوان مفاد مورد توافق اعضا این پیمان را اجرایی کرد.

شمارجهانگردان قطب جنوب از دو هزار گردشگر در دهه هشتاد میلادی به بیش از چهل وشش هزار نفر در سالهای دو هزار و هفت و هشت افزایش یافته است.

براساس گزارش های انجمن بین المللی عوامل گردشگری قطب جنوب در رود ایلند آمریکا اگر چه آمار مشخصی برای سالهای دوهزار و دوازده و سیزده در باره شمار گردشگری قطب جنوب در دست نیست اما شمار گردشگران این منطقه را حدود سی و پنج هزار نفر از نوامبر تا مارس سال کنونی تخمین می زنند. لذا باتوجه به افزایش روند دوستداران طبیعت آمار بازدید کنندگان از قطب جنوب در سالهای آینده افزایش خواهد یافت.

حیات وحش، زندگی آبزیان، نقاط تاریخی و شگفتی های آب و هوایی مناطق جنوبی زمین از مهمترین جاذبه های گردشگری به شمار می رود.