نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هتل فرودگاه‌هاي برتر جهان

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/12/29

 هيچ چيز خسته کننده‌تر از اتلاف ساعت‌هاي متوالي در فرودگاه و نداشتن مکاني مناسب براي استراحت نيست هتل فرودگاه‌ها اين امکان را به شما مي دهند تا بعد از ظهر خوبي را در خود فرودگاه داشته باشيد.

هتل فرودگاه‌ها اغلب احساس ناخوشايندي به اکثر مسافران مي دهند. امروزه اکثر مسافران بيش از يم يا دوبار در هتل فرودگاه ثابتي نمي‌مانند و به همين دليل مديران هتل انگيزه کافي براي هزينه کردن بر روي مسائلي مانند نگهداري و تعمير اين هتل فرودگاه‌ها ندارند.

اصلا نگران نباشيد! ما منابع گوناگوني را بررسي کرده و در اين گزارش چند هتل برتر جهان را معرفي مي‌کنيم تا در يکي آنها مستقر شويد و بعد از ظهر خود را با آرامش بگذرانيد.

1- هتل پن پسفيک فرودگاه بين‌المللي کوآلالامپور، مالزي
از ويژگي‌هاي منحصر به فرد هتل پن پسفيک کوآلالامپور مجاورت آن با فرودگاه است به طوري که با يک پياده روي پنج دقيقه‌اي از فرودگاه بلافاصله با ساختمان هتل مواجه مي شويد و مديران هتل براي راحتي بيشتر مسافران درشکه‌هايي را در سراسر فرودگاه، به طور رايگان در اختيار آنها قرار مي دهند تا از پياده روي مسافران خسته حتي به اندازه پنج دقيقه هم جلويگيري شود.

2- هتل رديسون ساس فرودگاه فرانکفورت آلمان
فرودگاه فرانکفورت، شلوغ ترين فرودگاه جهان هتل مدرن رديسون ساس فرانکفورت را با نوزده طبقه و دکورهاي شيک و امروزي در مقابل خود دارد. از ويژگي‌هاي اين هتل داشتن چهار رستوران و يک باشگاه تناسب اندام بزرگ در داخل آن است و در اتاق بيليارد، مسافران چشم‌انداز وسيعي از شهر فرانکفورت را در مقابل دارند.

3- هتل هايت گرند، دالاس/ فورت ورث، تگزاس
هايت گرند در دالاس فورت ورث يک هتل فرودگاه معمولي نيست بعد از گذشت دو سال از گشايش آن به دليل داشتن امکانات رفاهي مجلل از قبيل تلويزيون‌هاي صفحه تخت 32 اينچ در هر اتاق، تخت‌هاي عالي و غذاهاي فوق العاده به يکي از معروف‌ترين هتل‌ها در تمام دالاس بدل شد.

4- هتل کرون پلازاي فرودگاه چانگاي – سنگاپور
يکي از جديدترين هتل‌هاي اين ليست، هتل کرون پلازاي فرودگاه چانگاي است که کمتر از يک سال پيش افتتاح شد. اين هتل با داشتن طراحي و فضاي داخلي منحصر به فرد، آنقدر آرامش بخش است که وجود ترمينال‌ها در فاصله چند قدمي آن به هيچ وجه آزار دهنده نيست.
امکانات رفاهي آن از قبيل پخش آهنگ‌هاي آرامش بخش چيزي که مسافر بعد از گذراندن ساعت‌ها در هواپيما به آن احتياج دارد، پخش برنامه روزانه يوگا در کنار برنامه‌هاي متفاوت تلوزيون بي‌نظير است.

5- هتل کمپينسکي مونيخ، آلمان
کمپينسکي، تنها يک هتل نيست، بلکه يک اثر هنري است، مسافران خسته بعد از خروج از ترمينال فرودگاه با ساختمان هتل که از فولاد و شيشه ساخته شده و چشم‌انداز زيبايي از هنر و معماري است مواجه مي شوند. اين هتل داراي 400 اتاق است و خدماتي که از طريق کارکنان آن ارائه مي‌شود آسايش مسافران را فراهم مي‌کند بطوريکه آنها احساس مي کنند در خانه خود هستند.

6- هتل سيتيزن ام آمستردام، هلند
هتل سيتيزن ام هلند کاملا امروزي و بسيار دنج و راحت است، اگر چه دکور تمام اتاق‌ها شبيه به هم طراحي شده‌اند اما با وجود صفحه کنترلي در هر اتاق که امکان تغيير رنگ و ميزان نور و گوش سپردن به موسيقي را به مسافران مي دهد، به هيچ وجه يکنواخت و کسل‌کننده نيست.

7- هتل وستين ديترويت متروپلتين، ميشيگان
هتل‌هاي وستين با وجود تخت‌هاي عالي بسيار معروف‌اند و اين هتل فرودگاه نيز داراي همين ويژگي‌برجسته است. دکور آن آميزه جديدي از تلاقي معماري شرق و غرب است.
امکانات رفاهي آن مسافران را از سراسر جهان جذب مي‌کند؛ استفاده از استخر سرپوشيده گرم بعد از يک پرواز طولاني و تماشاي منظره باند پرواز در حال استراحت لذت بخش خواهد بود.

8- هتل فرموند ونکوور، کانادا
هتل فرموند ونکوور در طبقه دوم فرودگاه واقع شده و از طريق آسانسور ترمينال خروجي قابل دسترسي است اما مجاورت آن با فرودگاه به دليل ضد صدا طراحي شدن ساختمان، به هيچ وجه آرامش شما را بر هم نمي‌زند. عاليترين مسئله در مورد اين هتل اين است که براي کساني که صبح زود رسيده و توقفي طولاني خواهند داشت تخفيف ويژه قائل مي شوند.

9- هتل رديسون ساس فرودگاه استنستد، لندن
اکثر مسافران از طريق خط مستقيم هيثرو يا گات ويک لندن به اين شهر سفر مي‌کنند، اما تعاريف خوشايندي از اين دو فرودگاه به گوش نمي رسد در مقابل فرودگاه استنستد که کمتر مورد استفاده قرار گرفته داراي هتلي در بيرون از فرودگاه است که به مسافران بعداز يک سفر طولاني خوشامد مي‌گويد.

اتاق‌هاي اين هتل با دکورهاي جالب و منحصر به فرد با سبک خاصي طراحي شده و داراي امکانات رفاهي فوق العاده‌اي است.

يافتن يک هتل فرودگاه عالي، کابوس نيست، ساختمان‌هاي شيک بسياري وجود دارند که آماده برآوردن نيازهاي مسافران خسته از سفري طولاني هستند.