نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

افزايش 80 درصدي سفر گردشگران عرب به ترکيه

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1390/12/20
ترکيه در سال 2011 موفق شد به ميزان 80 درصد توريست بيشتر از کشورهاي عرب جذب کند. خبرگزاري آناتوليا به نقل از اتحاديه سازمان هاي توريسم عرب گزارش داد سال گذشته تعداد توريست‌هاي عربي که به ترکيه سفر مي‌کنند، به ميزان 80 درصد نسبت به سال‌هاي قبل از آن افزايش داشته است. بنا به همين گزارش "بندر فهد الفهيد" مدير اتحاديه سازمان هاي توريستي عرب، با اعلام اين مطلب افزودکه در حاشيه اين فعاليت‌ها همايش توريسم ترک – عرب نيز قرار است اوريل 2012 در استان بورسا واقع در شمال غربي ترکيه برگزار شود. در اين نشست که رياست آن را رجپ تيب اردوگان، نخست وزير ترکيه برعهده دارد، ضمن بررسي راه‌هاي ارتقاي سطح روابط ، مسائل جاري پيرامون سفر توريست‌هاي عرب به ترکيه مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرد. الفهيد با تاکيد بر اين که علاقه روزافزون توريست‌هاي عرب به ترکيه در سال هاي اخير چشمگير بوده است افزود:«تعداد توريست‌هاي عربي که در سال گذشته به ترکيه سفر کردند،نسبت به سال 2010 بيش از 80 درصد افزايش داشته است.» خبرگزاري ميراث فرهنگي