نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ترکیه مقصد جدید گردشگران عرب

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/12/28

به گزارش گلف نيوز ، در حال حاضر شمار چشمگيري از گردشگران عرب ، شهرهاي ترکيه را مقصدهاي مسافرتي خود برگزيده‌اند و تمايلي به مسافرت به کشورهايي همچون سوريه ، لبنان و مصر ندارند .
گزارش‌ها حاکي از آن است که در ماه‌هاي اخير علاوه بر گردشگراني از کشورهاي حاشيه خليج فارس همچون کويت ، امارات و عربستان که مسافران ثابت ترکيه شده‌اند ، گردشگراني از ليبي ، اردن و عراق نيز به جمع گردشگران اين جاذبه مديترانه‌اي افزوده شده‌اند .

اين حضور موجب شده است وزير گردشگري ترکيه ورود 33 ميليون گردشگر به اين کشور را در سال 2012 ميلادي پيش‌بيني کند و از رشد درآمد گردشگري با توجه به بحران مالي اروپا و امريکا سخن بگويد .
درآمد گردشگري ترکيه در سال‌هاي 2010 و 2011 به ترتيب 21 و 23 ميليارد دلار بود که انتظار مي‌رود اين رقم در سال جديد رشدي چشمگير داشته باشد .