نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گوزن‌هاي آهن خور ، جاذبه جديد ژاپن

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/12/26

به گزارش ميراث آريا (Chtn) ،‌ اين گوزن‌ها که به دلايل نامعلومي ، مدت‌ها است به جويدن زنجيرهاي آهني اطراف معبد مشغولند ، اگر چه نگراني و سوالاتي را براي دامپزشکان و گروه‌هاي حمايت کننده از حيوانات به وجود آورده اند اما تبديل به جاذبه‌اي ديدني براي گردشگران نيز شده اند .
به گفته کارشناسان اگر چه اکثر گوزن‌هاي پارک نارا ، از بازديد کنندگان طلب غذا مي‌کنند اما گروهي از اين حيوانات علاقه زيادي به جويدن زنجيرهايي دارند که معبد را از محل زندگي آنها جدا مي‌کند .

يکي از گردشگراني که براي بازديد از معبد و گوزن‌هاي پارک نارا به اين منطقه آمده بود گفت :‌ در هنگام تماشاي معبد ناگهان متوجه پنج گوزن شدم که به زنجيرها نزديک شده و پس از آنکه يکي از گوزن‌ها شروع به جويدن زنجير کرد ،‌ چهار گوزن ديگر هم آن را در اين کار همراهي کردند .
وي افزود : بعضي از گوزن‌ها تنها يک گاز به زنجير زدند اما بقيه در حدود يک دقيقه جويدن آهن‌ها را ادامه داده بودند . به اعتقاد وي اين حيوانات به فقر آهن مبتلا بودند .

گفتني است در عکس‌هاي گوزن‌هاي اين پارک که مربوط به سال 2003 است نيز نمونه‌هايي ديده مي‌شود که در آن چند گوزن در حال جويدن آهن‌ها هستند . کارشناسان معتقدند ،‌ اين عادت در طي نسل‌هاي مختلف در گوزن‌ها رشد کرده و به رفتاري غريزي در ميان گوزن‌هاي نسل جديد تبديل شده است .
لازم به ذکر است به صورت معمول گوزن‌ها با خوردن خاک ، کمبود‌هاي غذايي و فقر موجود در بدن خود را تامين مي‌‌کنند اما رفتار گوزن‌هاي پارک نارا ،‌ اقدامي کاملا مغاير و متفاوت با رفتار معمولي تمام گوزن‌ها ذکر شده است .