نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قايق تفريحي گردشگران در ويتنام غرق شد

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/12/26

به گزارش ميراث آريا (chtn) ،‌ به گفته يکي از مقامات دولتي ويتنام در حادثه غرق شدن يک قايق تفريحي در آب‌هاي منطقه خليج هالونک اين کشور حداقل شش نفر کشته شدند که پنج نفر آنها گردشگان خارجي بودند .
طبق اخبار رسيده از گروه‌هاي امداد و نجات در سواحل خليج هالونگ ويتنام ،‌ تاکنون اجساد پنچ گردشگر خارجي و يک گردشگر ويتنامي کشف شده و بررسي براي يافتن ديگر گردشگران همچنان ادامه دارد .

براساس اطلاعات منتشر شده مليت هيچ يک از گردشگران خارجي غرق شده مشخص نشده و علاوه بر آن اجساد شش گردشگر خارجي ديگر نيز همچنان مفقود مانده است .
گفتني است در بررسي‌هاي اوليه ، کارشناسان بدي آب و هوا را دليل غرق شدن قايق عنوان کرده بودند اما در جديدترين تحقيقات مشخص شد که شکسته شدن بخشي از قايق موجب نفوذ آب به داخل و در نهايت غرق شدن آن شده بود .