نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آخرین پناهگاه «خمرهای سرخ» ، مقصد جدید گردشگری کامبوج

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/12/24

با گذشت چندين دهه‌ از سرنگوني حكومت «خمر‌هاي سرخ» در كامبوج ، آخرين پناهگاه آنها به مقصد جديد گردشگري اين كشور تبديل شده است .
پس از آنكه دولت كامبوج در سال 2010 از تبديل‌ پايگاه نظامي خمر‌هاي سرخ در منطقه «آنلونگ ونگ» به يك جاذبه‌ي‌ گردشگري خبر داد ، روز گذشته يكي از مقامات صنعت گردشگري اين كشور از ميزباني از هزاران گردشگر خبر داد .

اين پايگاه نظامي كه قبر «پل‌پوت» ـ رهبر خمرهاي سرخ و معروف به قصاب كشتزارهاي مرگ نيز در آن واقع شده ، مكاني است كه چريك‌هاي خمر‌هاي سرخ پس از آن كه حكومت آنها در سال 1979 سرنگون شد ، در آن پناه گرفتند . اين در حاليست كه در گذشته خانه رهبران خمر‌هاي سرخ نيز به جاذبه‌هاي گردشگري تبديل شده‌اند .

كامبوج در سال 2011 ميزبان نزديك به سه ميليون گردشگر بود كه بيشتر آنها از كشورهاي ويتنام ، كره‌ جنوبي ، چين ، ژاپن ، آمريكا ، انگليس ، تايوان ، استراليا و تايلند بودند ، اين در حاليست كه دولت كامبوج قصد دارد با معرفي جاذبه‌هاي گردشگري اين كشور در شبكه تلويزيوني «سي.ان.ان» ، گردشگران بيشتري را به كامبوج بكشاند .
كارشناسان علت اصلي رشد چشم‌گير گردشگران كامبوج در سال‌هاي اخير را ثبات سياسي و امنيت بالا مي‌دانند .