نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دریاچه لوئیز ، محلی رویائی

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/12/22

دریاچه لوئیز یک دریاچه در آلبرتای کانادا در پارک ملی Banff در 5 کیلومتری (3 مایلی) دهکده دریاچه لوئیز و اتوبان ترانس- کانادا قرار دارد .
قلعه دریاچه لوئیز در ساحل دریاچه لوئیز واقع است در حدود 45 دقیقه واقع در غرب شهر بنف در پارک ملی بنف در رشته کوه های راکی در کانادا . شامل مناظر خیره کننده ای از یخچال های طبیعی ، آب سبز زمردی رنگ تغذیه شده توسط کوه ها و یخچال های طبیعی ویکتوریا است .
اولین مرد سفید پوستی که دریاچه لوئیز رو دید تام ویلسون در سال 1882 بود . بعد از آن این دریاچه "دریاچه ماهی کوچولو" نامیده میشد . در سال 1883 دکتر داوسن بهمراه ویلسون از دریاچه بازدید نمود و نام آن را به "زمرد دریاچه" تغییر داد . در سال 1884 دوباره به نام لوئیز تغییر نام یافت که برخی می گویند دریاچه لوئیز از نام پرنسس لوئیز کارولین آلبرتا (1848-1939) دختر چهارم ملکه ویکتوریا و همسر مارکوس (نجیب زاده انگلیسی و فرماندار کل کانادا بین سالهای 1878 تا 1883) گرفته شده است .

در سال 1888 جان Enselwood ، کارمند کانادائی اقیانوس آرام ، کلبه ای (در نزدیکی استخر شنا فعلی) بنا نهاد که به عنوان سرپناه برای ماهیگیران استفاده شود .
سال بعد ، ویلیام وایت آنرا بصورت یک کلبه ییلاقی بنا می نهد . کلبه ییلاقی مذکور شامل سالن ، آشپزخانه ، 2 اتاق خواب ، اتاق زیر شیروانی و ایوان بود که این کلبه ییلاقی در سال 1891 در آتش نابود شد .
قلعه حاضر در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم ایجاد و جایگزین قبلی شد .