امروز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶20 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

دریاچه لوئیز ، محلی رویائی

دریاچه لوئیز ، محلی رویائی
308 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1391/12/22
: تاریخ

دریاچه لوئیز یک دریاچه در آلبرتای کانادا در پارک ملی Banff در 5 کیلومتری (3 مایلی) دهکده دریاچه لوئیز و اتوبان ترانس- کانادا قرار دارد .
قلعه دریاچه لوئیز در ساحل دریاچه لوئیز واقع است در حدود 45 دقیقه واقع در غرب شهر بنف در پارک ملی بنف در رشته کوه های راکی در کانادا . شامل مناظر خیره کننده ای از یخچال های طبیعی ، آب سبز زمردی رنگ تغذیه شده توسط کوه ها و یخچال های طبیعی ویکتوریا است .
اولین مرد سفید پوستی که دریاچه لوئیز رو دید تام ویلسون در سال 1882 بود . بعد از آن این دریاچه "دریاچه ماهی کوچولو" نامیده میشد . در سال 1883 دکتر داوسن بهمراه ویلسون از دریاچه بازدید نمود و نام آن را به "زمرد دریاچه" تغییر داد . در سال 1884 دوباره به نام لوئیز تغییر نام یافت که برخی می گویند دریاچه لوئیز از نام پرنسس لوئیز کارولین آلبرتا (1848-1939) دختر چهارم ملکه ویکتوریا و همسر مارکوس (نجیب زاده انگلیسی و فرماندار کل کانادا بین سالهای 1878 تا 1883) گرفته شده است .

در سال 1888 جان Enselwood ، کارمند کانادائی اقیانوس آرام ، کلبه ای (در نزدیکی استخر شنا فعلی) بنا نهاد که به عنوان سرپناه برای ماهیگیران استفاده شود .
سال بعد ، ویلیام وایت آنرا بصورت یک کلبه ییلاقی بنا می نهد . کلبه ییلاقی مذکور شامل سالن ، آشپزخانه ، 2 اتاق خواب ، اتاق زیر شیروانی و ایوان بود که این کلبه ییلاقی در سال 1891 در آتش نابود شد .
قلعه حاضر در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم ایجاد و جایگزین قبلی شد .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: