نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پروژه هتل «کابین» هتل درختی در جنگل‌های سوئد

تعداد بازدید : 222
تاریخ : 1391/12/22

پروژه هتل «کابین» یکی از 5 هتل‌های درختی است که در جنگل‌های هارادز در بخش شمالی سوئد ساختده شده است . این هتل با استفاده از پلی پیاده‌رو که از یکی از تپه‌های جنگل آغاز شده و به سقف هتل ختم می‌شود به فضای بیرونی دسترسی دارد . طراحان این هتل با هدف ایجاد ساختمانی روی شیبی تند که چشم‌انداز زیبایی از دره رودخانه لول داشته باشد ، سایت هتل را انتخاب کرده‌اند .
در هنگام بررسی منطقه برای انتخاب سایت هتل ،‌ ایده رویکرد طراحی افقی و ساخت پلی پیاده‌رو در ذهن طراحان شکل گرفت . وجود پل پیاده‌رو در این جنگل پتانسیل لازم برای سترش ساخت‌ و سازهای آینده را فراهم می‌کند.

شکل اساسی این ساختمان به الهام از طبیعت اطراف ساخته شده است و به دلیل معلق بودن در میان درختان ، حجم زیادی از ساختمان از نظرها پنهان است . عرشه این ساختمان کمی از قسمت اصلی جدا شده تا اندازه بنا کمی کوچک‌تر به نظر بیاید و ساختمان بیان مستقل خود را داشته باشد . برای طراحی نمای این هتل ، طراحان راه‌حل‌های غیر متعرفی پیشنهاد دادند که در نهایت از پارچه‌های استفاده شده در روکش کامیون‌ها و تریلی‌ها استفاده شد .