نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تلاش ترکیه برای بازپس گرفتن موزائیک‌های رومی از موزه‌ی آمریکا

پس از مجسمه‌ی ابوالهول، ترکیه به دنبال بازگرداندن موزائیک‌های رومی است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با گذشت بیش از هفت ماه از بازگشت یک مجسمه‌ی «ابوالهول» به ترکیه که سال‌ها در آلمان نگهداری می‌شد، دولت ترکیه اکنون به دنبال بازگرداندن ده‌ها موزائیک رومی از موزه‌ای در آمریکا است. به گزارش آرت دیلی، موزائیک‌های رومی که در حدود یک قرن قبل در بقایای یک ویلای رومی کشف شده‌اند، در سال 1965 به همراه ده‌ها اثر تاریخی متعلق به منطقه‌ی آناتولی توسط یک مجموعه‌دار نیویورکی به موزه‌ی دانشگاه دولتی «بولینگ گرین» آمریکا که در ایالت اوهایو واقع شده، فروخته شده است. در این شرایط دولت ترکیه قصد دارد با استفاده از راهکارهای قانونی نسبت به بازپس‌گیری موزائیک‌های رومی و ده‌ها اثر تاریخی دیگر اقدام کند. این در حالیست که در ماه سپتامبر نیز وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه از مقامات موزه‌ی «ویکتوریا و آلبرت» در شهر لندن انگلیس خواست تا مجسمه‌ی مرمرین این کشور را به ترکیه بازگرداند. این مجسمه که از آن به عنوان «الگین ترکیه‌ای» نام‌برده می‌شود، مجسمه‌ای از «اروس»، الهه‌ی عشق یونان باستان است که قدمتی 1700 ساله دارد و در حدود یک قرن قبل در سال 1882 از ترکیه خارج شده است. با این وجود مقامات فرهنگی ترکیه تنها در در قالب یک اولتیماتوم که براساس آن مجوزهای کاوش‌های باستان‌شناسی دانشگاه‌ها و موزه‌های آلمان در ترکیه لغو می‌شد، موفق به بازگرداندن مجسمه ابوالهول شدند. این مجسمه که در حال حاضر در موزه‌ی باستان‌شناسی آناتولی در معرض دید عموم قرار دارد، در سال 1915 به همراه یک مجسمه‌ی کوچکتر برای بررسی و مرمت به آلمان منتقل شد. البته مجسمه‌ی کوچک‌تر در سال 1925 به ترکیه بازگشت، اما مجسمه‌ی بزرگ‌تر که به ابوالهول شهرت داشت، برای سال‌ها در آلمان باقی ماند.