نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بازديد گروه رسانه‌اي کره جنوبي از جاذبه‌هاي گردشگري تهران

قائم مقام امور بين الملل سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري از بازديد گروه رسانه‌اي کره جنوبي از جاذبه‌هاي گردشگري و ميراث‌فرهنگي تهران خبر داد. حجت الاسلام و المسلمين «محمد جواد ادبي» قائم مقام امور بين الملل سازمان ميراث‌فرهنگي و رئيس انجمن آثار و مفاخر فرهنگي ايران با اعلام اين خبر افزود: اين گروه رسانه‌اي که به دعوت صدا و سيما به ايران سفر کرده‌اند بعد از ظهر امروز (15 بهمن ماه) از برخي جاذبه‌هاي گردشگري و اماکن تاريخي تهران بازديد خواهند کرد. وي اظهارداشت: اين گروه که شامل 6 نفر از خبرنگاران کره جنوبي است از برخي جاذبه‌هاي گردشگري تهران مانند کاخ موزه گلستان و موزه رضا عباسي بازديد مي‌کنند. ادبي آشنايي هرچه بيشتر اين گروه رسانه‌اي با جاذبه‌هاي گردشگري ايران و معرفي آن‌ را در کشور کره جنوبي و هم چنين بررسي زمينه‌ همکاري‌ ميان دو کشور درحوزه ماموريت‌ سه‌ گانه سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري را از مهمترين اهداف بازديد اين گروه رسانه‌اي‌ عنوان کرد. منبع خبر: chtn